מונונגה, קשר קונגולזי, יחתום היום במכבי פ"ת

שיחק בעבר עם רועי דיין בבירשחוט. גולדנברג: נתנו הכל מול מכבי ת"א

רועי זריהן  15.09.14 - 08:56
תחילת כתבה

אחרי שנשארה בליגת העל רק במחזור האחרון של העונה שעברה, מכבי פתח תקווה קיוותה לפתוח את הקמפיין החדש בצורה חיובית יותר, אלא שהמזל לא בדיוק היה לצידה הפעם. הגרלת המשחקים זימנה לרן בן שמעון ושחקניו מפגש עם מכבי תל אביב, שניצחה 0:3 בקלילות באצטדיון המושבה.

"מכבי ת"א קבוצה מצוינת. ניסינו, נתנו 200 אחוז, אבל זה לא הספיק. אנחנו מסתכלים קדימה להמשך הליגה", אמר חגי גולדנברג בסיום ההתמודדות. "כרגע אנחנו מכוונים לנצח כל משחק. להגיע מוכנים ולנצח. באנו מוכנים, לא באנו להפסיד, גם מול נתניה נגיע בגישה הזו. מה רן אמר לנו? שאנחנו באים לנצח. לא לקבל מחמאות או להיות טובים ולהפסיד".

בתוך כך, הקשר הקונגולזי, יואכים מונונגה, נחת היום (שני) בישראל על מנת לעבור בדיקות רפואיות במועדון, לאחריהן יחתום על חוזה לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת. מונונגה בן ה-26 הוא קשר שמשחק באגף שמאל. בעונה שעברה שיחק במדי מונס הבלגית, במדיה כבש 10 שערים.

מונונגה הספיק לשחק בנבחרות הצעירות של בלגיה, אבל בהגיעו לגיל בוגרים בחר לשחק דווקא במדי קונגו. הקשר יהיה הזר החמישי של רן בן שמעון ואמור להוסיף מהירות להתקפה של מכבי פ"ת. אגב, בעברו מונונגה שיתף פעולה עם רועי דיין בבירשחוט, במדיה כבש 10 שערים ב-20 הופעות. למרות הגעת הקונגולזי, בפ"ת לא מסתפקים בכך ובן שמעון ממשיך לחפש שחקנים לחיזוק הסגל.