המשתלמים: 11 השחקנים הכי טובים בפתיחת ליגת החלומות

רובן ראיוס סידר למי שבחר בו 15 נקודות, ערן זהבי עמד בציפיות, אך ההפתעה האמיתית מגיעה דווקא מרעננה. רגע לפני שהמחזור השני מתחיל, זמן לעשות סדר במשחק שמשגע את הכדורגל הישראלי

מערכת אתר ערוץ הספורט  18.09.14 - 13:00
השחקן המשתלם של המחזור. ראיוס (אלן שיבר)
השחקן המשתלם של המחזור. ראיוס (אלן שיבר)
תחילת כתבה

ליגת העל מודל 2014/15 יצאה לדרך ויחד איתה גם ליגת החלומות של ערוץ הספורט ו-WOBI. עם תום המחזור הראשון, החלטנו להציג בפניכם את ההרכב המשתלם השבוע במשחק שסוחף אחריו כ-60 אלף גולשים.

נציין כי היו יותר מ-11 שחקנים שבלטו במחזור הפתיחה, אבל ההרכב המשתלם שלנו בנוי מצבירת נקודות ביחס למחיר. כמובן ששמרנו על החוקים והכללנו ב-11 שלנו רק שני שחקנים מכל קבוצה כאשר המערך שנבחר הוא 1-5-4.

נתחיל? את אפודת השוער הראשון הענקנו לדני עמוס (6 מיליון) מהפועל תל אביב ששמר על רשת נקייה ועזר לקבוצתו לרשום 0:1 על מכבי נתניה. אופיר מרציאנו (6 מיליון) ממ.ס. אשדוד נתן פייט, אך העובדה שקבוצתו סיימה ב-0:0 עם קריית שמונה עלתה לו במקום בהרכב שלנו.

השחקן המשתלם של השבוע, ביחס למחיר כמובן, הוא מגן הפועל רעננה, עמנואל אמבולה (5 מיליון) שצבר 11 נקודות לאחר כשכבש ושמר על שער נקי ב-0:4 של קבוצתו על הפועל פתח תקווה. רצינו להכניס להרכב גם את יוגב לרמן) 4 מיליון) מרעננה בזכות 9 הנקודות שהשיג, אבל נותר לנו רק מקום אחד עבור הקבוצה מהשרון והוא ימתין לחלק הקדמי. חאתם עבד אל חמיד מאשדוד (6 נקודות, 5 מיליון) חן דילמוני מק"ש (6 נקודות, 6 מיליון) ופרנסיס בנג'מין מהפועל ת"א (6 נקודות, 6 מיליון) משלימים רביעיית הגנה מפתיעה בהחלט.

כוכב המחזור הוא ללא ספק רובן ראיוס ממכבי חיפה (14 מיליון) שלהט ב-2:4 על בני סכנין בסמי עופר עם צמד ושני בישולים. הספרדי השיג 15 נקודות אחרי שגם ראה כרטיס צהוב ויחד באיתו בקישור ניתן למצוא את חברו לקבוצה, חן עזרא (14 מיליון) שכבש ובישל בדרך ל-9 נקודות. גם השחקן הנבחר ביותר בליגת החלומות, ערן זהבי (15 מיליון) ממכבי תל אביב צבר 9 נקודות והשתחל להרכב שלנו. יאניס פפאדופולוס מסכנין ומינדאוגס קלונאס (6 מיליון כל אחד) נועלים את מרכז השדה שלנו, כל אחד מהם עם 6 נקודות.

מי שנבחר להוביל את ההתקפה של המשתלמים הוא חלוצה של הפועל רעננה, אנתוני נוואקמה (8 מיליון) שבישל פעמיים בתצוגה מול המלאבסים וזיכה את עצמו ב-8 נקודות. אם חישבתם את המחיר של כל שחקן בהרכב שלנו, גיליתם שאפילו לא ניצלנו את התקציב המקסימלי (100 מיליון) והסתפקנו ב-91 מיליון. מכובד, לא?