מונונגה יחתום במכבי פ"ת. בן דיין חוזר

הקשר הקונגולזי הרשים את בן שמעון. המגן הוותיק שב מפציעה וצפוי לקבל דקות מול נתניה במחזור הקרוב. גם רועי דיין אמור לעמוד לרשותו של המאמן

רועי זריהן  18.09.14 - 10:55
כאב ראש חיובי לבן שמעון, מי יפתח מול נתניה?
כאב ראש חיובי לבן שמעון, מי יפתח מול נתניה?
תחילת כתבה

מכבי פ"ת תנסה להשיג נקודות ראשונות העונה בשבת הקרובה, כשתתארח אצל מכבי נתניה. רן בן שמעון יקבל בחזרה את דדי בן דיין, שנעדר מה-3:0 למכבי תל אביב, בגלל פציעה. גם רועי דיין, שהתאושש בצורה כמעט מלאה מהניתוח שעבר בברכו, צפוי לעמוד לרשותו של המאמן.

בן שמעון מתלבט האם להחזיר את בן דיין להרכב על חשבונו של חגי גולדנברג, זאת לאור העובדה שהאחרון הציג יכולת טובה במשחק האחרון. במקרה של רועי דיין, החלוץ כנראה יפתח על הספסל מכיוון שהוא עדיין לא בכושר משחק מלא.

בתוך כך, המלאבסים ממשיכים לחפש חיזוק. אם לא יקרה משהו יוצא דופן יואכים מונונגה יחתום היום (חמישי) על חוזה לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת. הקשר ההתקפי עבר אתמול את הבדיקות הרפואיות וכבר הספיק לקיים שני אימונים עם הקבוצה.

הקונגולזי משחק בדרך כלל באגף שמאל. מדובר בקשר מהיר שאמור להוסיף מחץ להתקפה של מכבי פתח תקווה, שכבשה רק שלושה שערים בשבעת המשחקים האחרונים. "הרקורד שלו מרשים ובינתיים הוא עושה רושם טוב מאוד באימונים", אמרו גורמים בקבוצה. במידה שיחתום, במועדון יעשו את כל המאמצים על מנת לקבל את השחרור הבינלאומי, עובדה שתאפשר להם לרשום אותו כבר למשחק הקרוב מול מכבי נתניה.