בן שמעון: ההרחקה מוצדקת, נהגתי כמו אידיוט

מאמן מכבי פ"ת אחרי ה-4:4 עם נתניה. יעמוד לדין משמעתי. יוסי מזרחי: "ספגנו כמעט בכל התקפה של מכבי פ"ת. זה רע מאוד"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  20.09.14 - 21:53
תחילת כתבה

אוהדי הכדורגל שהגיעו הערב (שבת) לאיצטדיון החדש בנתניה, שילמו 50 שקלים בלבד. והתמורה? הייתה שווה הרבה יותר. מכבי נתניה ומכבי פ"ת סיפקו תצוגה התקפית שלא נראתה שנים בליגת העל ונפרדו ב-4:4 מטורף. המאמנים אולי לא יכולים להיות מרוצים, אבל הצופים בהחלט יכולים להתמוגג וללקק את האצבעות.

רן בן שמעון הצליח לחזור מ-4:2 והשיג נקודה ראשונה העונה בליגת העל אחרי ה-3:0 למכבי ת"א במחזור הראשון. לצד זאת, המאמן הורחק לאחר שהשופט טען כי זה קילל אותו. בן שמעון לא ניסה להסתתר מאחורי תירוצים וקלישאות. "לפעמים מילים נזרקות במהלך המשחק. ההרחקה הייתה מוצדקת, נהגתי כמו אידיוט. אני לוקח את זה עליי". אגב, בן שמעון יעמוד כמובן לדין בבית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל.

על ה-4:4 המשוגע בנתניה אמר: "זה מסוג המשחקים שאוהבים לראות בטלוויזיה, אבל מאמנים לא אוהבים אותם. אני מאוכזב מהרבה מאוד דברים. למרות זאת, אנחנו בונים את עצמנו במכבי פ"ת ויש לנו כמה נקודות אור מהמשחק הזה. מנגד, יש דברים שלא בורחים מהם. ההגנה שלנו לא תיפקדה טוב, אך בשביל זה אני כאן. אהפוך את ההגנה לטובה יותר".

"ספגנו כמעט בכל התקפה של מכבי פ"ת. זה רע מאוד", אמר מאמן מכבי נתניה, יוסי מזרחי. "יש לנו כמה בעיות שצריך לפתור אותם ותחילה מדובר בהגנה, שנראתה טוב יותר במשחקים הקודמים. אנחנו צריכים להיות הרבה יותר אגרסיביים במרכז השדה, אם אנחנו רוצים לתת עונה טובה". על לארי קאיודה, שכבש את אחד השערים, אמר: "הוא היה טוב היום והוסיף לנו מימד של מהירות שחסר לנו".