הסגל יושלם: מונונגה יחתום היום במכבי פ"ת

הקשר הקונגולזי בן ה-26 יהיה הזר החמישי של רן בן שמעון, שיעמוד לדין

רועי זריהן  21.09.14 - 11:30
מונונגה, יחתום במכבי פ"ת
מונונגה, יחתום במכבי פ"ת
תחילת כתבה

אחרי שהשיגה נקודת בכורה העונה (4:4 עם מכבי נתניה), מכבי פתח תקווה מתכוונת להשלים היום (ראשון) את הסגל באופן סופי. יואכים מונונגה, קשר קונגולזי בן 26, יחתום על חוזה לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת ויהפוך לזר החמישי בסגל של רן בן שמעון. מונונגה, לו 18 הופעות במדי נבחרתו, נמצא במבחנים כבר שבוע, במהלכם הפגין יכולות התקפיות מרשימת. "הוא יוסיף לנו הרבה מהירות ומחץ", אמר גורם במועדון מאם המושבות.

בנושא אחר, במכבי פ"ת מקווים מאוד שבית הדין של ההתאחדות לכדורגל לא יחמיר עם בן שמעון, שהורחק במהלך המשחק בשבת, והתנצל מאוחר יותר בשידור חי. "בן שמעון נמצא בלהט המשחק, זה לא תירוץ להתנהגות הזאת וגם הוא יודע את זה ולראייה הוא התנצל בסיום", אמר גורם בהנהלה.

"אני בטוח שהקהל נהנה לראות 8 שערים, אבל זה לא כיף לספוג ארבעה", אמר בן דיין אחרי ה-4:4 המטורף עם נתניה, "למרות זאת, היו לנו גם הרבה נקודות אור בקבוצה. יש אצלנו הקרבה ורצון. היה יפה לראות איך כולם האמינו שאפשר לחזור". ומה עם העתיד? "אנחנו נעבוד על משחק ההגנה שלנו בהמשך. רן בן שמעון יעמיד אותנו נכון יותר ואנחנו נהיה בסופו של דבר קבוצה נחמדה פלוס וגם קצת 'רעה'".

מכבי פתח תקווה, שעמדה במרכז מחאת הכרטיסים לפני הדרבי בגביע הטוטו ולאחר מכן לפני משחק הליגה מול מכבי ת"א, תיישם את החלטת מנהלת הליגה ותגבה למשחק מול הפועל רעננה בשבת 50 שקלים לכרטיס, כפי שנקבע.