הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נכנעה ללחץ הקהל: לא ייערך טקס לקובי מויאל

בית"ר י-ם תיכננה לכבד את האקס, אך האוהדים התנגדו. סוויסה יהיה בסגל

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  22.09.14 - 18:33
מויאל. יהיה בלאגן סביבו?
מויאל. יהיה בלאגן סביבו?

בית"ר ירושלים השלימה את ההכנות לקראת המשחק המסקרן הערב (שני, 20:50, אצטדיון טדי) מול מכבי חיפה. עוד לפני שריקת הפתיחה, הצהובים-שחורים תיכננו לערוך טקס לכבוד קובי מויאל, אקס בית"ר והיום שחקנה של חיפה, אך האוהדים הירושלמים - שלא אוהבים את העובדה שמויאל לא חזר לבירה - הפעילו לחץ והדבר ירד מהפרק. 

בצד המקצועי, המאמן מנחם קורצקי ועוזרו אורי אוזן נתנו לשחקנים את הדגשים האחרונים במהלך אסיפת וידאו ארוכה. השניים התמקדו בתנועה שעושים חן עזרא ורובן ראיוס כשהכדור אצלם, כשססאר ארסו ייקח במצבים הנייחים את מוהמדו אידריסו. זאביק חימוביץ' ישגיח על דקל קינן שגם הוא מצטרף להתקפה.

"אנחנו צריכים לעלות בלי פחד. מכבי חיפה קבוצה מאומנת ומצוינת אבל יש לה נקודות תורפה ונצטרך לנצל אותם", אמר קורצקי באסיפה המסכמת. לראשונה בקריירה, המאמן מתכונן למשחק גדול ראשון בטדי. עם זאת, בקבוצה מספרים כי המאמן לא לחוץ, אלא מאוד דרוך.

השחקנים התלוננו על קבלת שני כרטיסים בלבד ליציע מוזמנים ועדיין לא קיבלו את המשכורת שהייתה אמורה להיכנס ב-10 לחודש. למרות זאת, קורצקי ביקש שלא להתעסק במה שאינו קשור למגרש. ההערכה היא שעוד לפני החג יועברו המשכורות.

תומר סויסה ייכלל לראשונה בסגל, בעוד איציק כהן לא יתלבש. האחרון מקווה שהיום יעבור לאחת משתי הקבוצות שרוצות אותו, בני יהודה או מכבי פתח תקוה. ליאור אסולין אמור לחתום היום על חוזה בבית"ר באמצעות עורך דינו יוסי גייר.

כ-17 אלף אוהדים של בית"ר כבר הבטיחו את מקומם במשחק. בבית"ר מקווים שאוהדי חיפה, שרכשו עד אתמול 1,350 כרטיסים בלבד, יחזרו בהם מהחרם המתוכנן בשל מחירי הכרטיסים הגבוהים. 600 אנשי אבטחה ישמרו על הסדר ובבית"ר ביקשו מהאוהדים להגיע כמה שיותר מוקדם כדי לא ליצור עומסים בכניסה. על פי ההערכות, לקופת הקבוצה אמור להיכנס סכום של חצי מיליון שקל. אלי טביב נחת בארץ ויגיע למשחק מול חיפה. ראש העיר ניר ברקת, שיחסיו עם הבעלים קרירים, עדיין לא החליט אם להיענות להצעה להגיע.

הרכב משוער: בוריס קליימן; אלי דסה, ססאר ארסו, זאביק חימוביץ', דושאן מטוביץ'; קלאודימיר פריירה, שלומי אזולאי, חנן ממן, לידור כהן, עומר נחמני; זרקו קוראץ'.