"איפה שאפשר לרסק אותי, אלישע לוי ריסק"

צפו בקובי דג'אני מספר בראיון ראשון על הקושי בבאר שבע ועל יחסיו עם המאמן

רועי זריהן  22.09.14 - 23:32
תחילת כתבה

הרומן בין קובי דג'אני להפועל באר שבע הגיע היום (שני) לסיומו כשהקשר והמועדון סיכמו על פיצוי כספי בתמורה להתרת החוזה שלו. עכשיו כשהוא לא מחוייב יותר לקבוצה מבירת הנגב דג'אני סוגר חשבון ומדבר על הכל, בעיקר על היחסים עם אלישע לוי: "איפה שאפשר לרסק אותי אלישע ריסק".

"אין לי ספק שהסיבה שלא הצלחתי הייתה סיבה אישית ולא מקצועית", אמר דג'אני: "היו עוד המון אנשים מסביב שחשבו ככה. מה, אני עד כדי כך גרוע שלא מגיע לי לשחק אפילו חמש דקות? אף אחד מהמועדון לא בא ואמר לי מה לא בסדר. כשחזרתי מהפציעה אלישע הפסיק לספור אותי הייתי הולך הבייתה שמח בשמחה של הקבוצה אבל מרגיש שמרסקים אותי".

אמנם הקדנציה של דג'אני בבאר שבע נגמרה באקורד צורם, אך לקשר אין שום טענות למועדון או לבאר שבע: " זה מקום מדהים, הקהל כאן מדהים, האנשים מדהימים וההנלה טובה. רק אלישע לא היה טוב בשבילי. הוא פשוט התעלם ממני כאילו אני אוויר, אני לא יודע אם היה לו משהו אישי נגדי אבל גם אם עיצבנתי אותו שיגיד לי מה עשיתי ואתנצל בפניו. אני לא כועס, אני מאוכזב, פגעו בי ורמסו אותי ואני לא יודע על מה ולמה. ביקשתי תשובות ואלישע ענה לי דברים שלא קשורים 'אתה הקשר האחורי הכי טוב שלי', הוא היה אומר לי ומוסיף: 'אבל אני לא יכול לתת לך לשחק'. בשורה התחתונה יש לי תחושת הקלה כזאת אבל גם קצת עצב."

חוזה בקבוצה חדשה עדיין אין לו אבל עכשיו כשהוא שחקן חופשי, דג'אני מכוון למקום מסויים: " כולם יודעים כמה אני אוהב את ראובן עטר. הוא רצה שאני אגיע אבל זה לא הסתדר כספית, עכשיו לכולם יש סגלים סגורים ואני נפלתי בין הכיסאות. אף פים לא הייתי בסיטואציה כסאת אבל אני שמח שהפרק הזה בקריירה שלי מאחוריי".

מהפועל באר שבע נמסר בתגובה: "המועדון עמד בכל התחייבויותיו לקובי דג׳אני. לא ניגרר לקרב השמצות והכפשות ורק נציין שכמו שהשחקן ידע לקבל את המשכורת היפה שלו ואת חוזהו כשהגיע לקבוצה, הוא היה צריך לדעת גם לקבל את זה שהמועדון בוחר להיפרד ממנו. חבל שקובי בוחר להיפרד תוך הטלת רפש. אנחנו לא נעשה את זה ונאחל לו הצלחה"