שריינו ביומן: לוח עם כל משחקי מחזורים 4 עד 7

מתי מכבי נגד עכו? באיזו שעה הפועל תשחק? וגם: תקבעו ביקור בסמי עופר

מערכת אתר ערוץ הספורט  23.09.14 - 14:08
גם הדרבי ברשימה
גם הדרבי ברשימה
תחילת כתבה

אולי זה רוחות החג, אולי זה קשור להקמת המנהלת ואולי זה סתם אירוע חד פעמי אבל היום (שלישי) פורסמו לוחות המשחקים ל-4 המחזורים הקרובים. בהחלט בשורה טובה עבור ציבור רחב של אוהדים שיוכלו כעת להתכונן בצורה טובה ולתאם את האירועים שלהם לצד צפיה בכדורגל.

המחזור הרביעי: מכבי ת"א נגד חיפה בשני, הפועל ת"א מול סכנין בשבת
נתחיל עם המחזור הרביעי שייערך בין ה-18.10 ל-20.10 כאשר המשחק המרכזי הוא כמובן המפגש בין מכבי תל אביב למכבי חיפה שיתקיים בשני ב-20:50. יום קודם (ראשון), בית"ר ירושלים הלוהטת תארח את אשדוד. בשבת יתקיימו כמובן חמישה משחקים כאשר הפועל ת"א תגיע לדוחא ב-20:10. שלושה משחקים נוספים ייערכו ב-19:30: ק"ש - מכבי פ"ת, הפועל פ"ת - עכו, רעננה - באר שבע. ב-18:00, הפועל חיפה תארח את רעננה.
מכבי ת"א-מכבי חיפה (שני, 20:50)
בית"ר י-ם-אשדוד (ראשון, 20:15)
הפועל ת"א-סכנין (שבת, 20:15)
ק"ש-מכבי פ"ת (שבת, 19:30)
הפועל פ"ת-עכו (שבת, 19:30)
רעננה-ב"ש (שבת, 19:30)
הפועל חיפה-נתניה (שבת, 18:00)

המחזור החמישי: הפועל ת"א נגד בית"ר בשני, עכו - מכבי ת"א בראשון
המחזור החמישי ייערך בין ה-25.10 ל-27.10 כאשר המשחק המרכזי בשני יפגיש את הפועל ת"א עם בית"ר ירושלים. מכבי ת"א תצא למשחק חוץ בעכו ביום ראשון ואילו בשבת יתקיימו יתר המשחקים על פי השעות הבאות: מכבי חיפה - הפועל רעננה (19:30), מכבי נתניה - בני סכנין (19:30), ק"ש - הפועל חיפה (19:30), אשדוד - הפועל פ"ת (19:30). במשחק המוקדם של שבת, באר שבע תתארח אצל מכבי פ"ת ורן בן שמעון בשעה 17:00.
הפועל ת"א-בית"ר י-ם (שני, 20:50)
עכו-מכבי ת"א (ראשון, 20:15)
מכבי חיפה-רעננה (שבת, 19:30)
נתניה-בני סכנין (שבת, 19:30)
ק"ש-הפועל חיפה (שבת, 19:30)
אשדוד-הפועל פ"ת (שבת, 19:30)
מכבי פ"ת-ב"ש (שבת, 17:00)

המחזור השישי באמצע השבוע: ב"ש נגד מכבי חיפה ביום שלישי
המחזור השישי ייערך בין ה-28.10 ל-30.10. אם התאריכים נראים לכם קצת מוזר, זה בגלל שמדובר במחזור אמצע השבוע. ביום שלישי, סכנין תארח את ק"ש (19:00), הפועל חיפה תפגוש את מכבי פ"ת (19:00) והמשחק המרכזי ב-20:50 יפגיש את הפועל ב"ש ומכבי חיפה בווסרמיל. יום לאחר מכן (רביעי), הפועל רעננה תארח את עכו (19:00) ומכבי ת"א תפגוש את אשדוד (19:45). ביום חמישי, בית"ר תארח את נתניה ב-20:00 ולאחר מכן ב-20:50, הפועל פ"ת תתמודד נגד הפועל ת"א במושבה.
סכנין-ק"ש (שלישי, 19:00)
הפועל חיפה-מכבי פ"ת (שלישי, 19:00)
הפועל ב"ש-מכבי חיפה (שלישי, 20:50)
רעננה-עכו (רביעי, 19:00)
מכבי ת"א-אשדוד (רביעי, 19:45)
בית"ר-נתניה (חמישי, 20:00)
הפועל פ"ת-הפועל ת"א (חמישי ב-20:50)

המחזור השביעי: הדרבי ביום שני, גם ק"ש נגד בית"ר
המחזור השביעי ייערך בין ה-1.11 ל-3.11 כששני משחקים יתקיימו ביום שני: הדרבי הגדול של תל אביב יהיה כמובן המשחק המרכזי ב-20:50. קודם לכן (ב-20:00), ק"ש תארח את בית"ר ירושלים. המשחק שיתקיים ביום ראשון (20:15) יכלול את מכבי נתניה והפועל פ"ת. בשבת יתקיימו 4 משחקים בשעות שונות: עכו - ב"ש (17:00), הפועל חיפה - סכנין (18:00), אשדוד - רעננה (18:30) ומכבי פ"ת - מכבי חיפה (19:30).

הפועל ת"א-מכבי ת"א (שני, 20:50)
ק"ש-בית"ר ירושלים (שני, 20:00)
מכבי נתניה-הפועל פ"ת (ראשון, 20:15)
עכו-ב"ש (שבת, 17:00)
הפועל חיפה-סכנין (שבת, 18:00)
אשדוד-רעננה (שבת, 18:30)
מכבי פ"ת-מכבי חיפה (שבת, 19:30)

הדפס