בן שמעון הורחק משני משחקים ועוד 2 על תנאי

מאמן מכבי פ"ת נענש על העלבת השופט, נקנס ויחמיץ את רעננה וק"ש

רועי זריהן  23.09.14 - 16:59
בן שמעון. מודה שהגזים עם תנועות הידיים
בן שמעון. מודה שהגזים עם תנועות הידיים
תחילת כתבה

אחר הצהריים (שלישי) הגיע רן בן שמעון לבית הדין של ההתאחדות לכדורגל, בעקבות דו"ח השיפוט של דניאל בר נתן שלטענתו הותקף מילולית על ידי מאמן מכבי פתח תקווה. כזכור, בן שמעון הורחק במהלך המשחק של קבוצתו מול מכבי נתניה בשבת לאחר שצעק לעבר בר נתן: "אתה כבר 10 שנים מחפש אותי, מאז שלקחת אותי לבית המשפט, אני מבטיח לך שעכשיו אקח אותך לבית המשפט". לאחר מכן קרא לעבר צוות השיפוט: "בושה וחרפה, חבורה של אפסים", כך כמובן על פי דו"ח השיפוט של דניאל בר נתן. מיד בסיום המשחק בן שמעון עמד מול המצלמות והתנצל על התנהגותו.

למרות ההתנצלות, עונשו של מאמן מכבי פ"ת לא הוקל והוא הורחק משני משחקים בפועל, שני משחקים נוספים על תנאי וכמו כן ספג קנס על סך 5,000 ש"ח. בעקבות ההרחקה, בן שמעון לא יעמוד על הקווים במשחקים של מכבי פ"ת מול הפועל רעננה ומול האקסית שלו, קרית שמונה.

רן בן שמעון הודה שהשתמש בתנועות ידיים שלא במקום והודה שהורחק בצדק,  אך טען בהמשך: "מעולם לא הוצאתי את המילה "אפסים" מהפה, מדובר בהמצאה של צוות השיפוט, כן אמרתי "בושה וחרפה". במחצית לא רק שלא התנפלתי על השופט, הגעתי אליו במטרה להתנצל. אמרתי לו שאם הוא יכתוב שאמרתי "אפסים", זה יהיה שקר ואני אקח אותו לבית המשפט, כמו שהוא לקח אותי לפני 10 שנים".

עוד הוסיף בן שמעון: "מאז שהוא לקח אותי לבית המשפט, יש בינינו דם רע. אין לי שום דבר אישי נגד דניאל בר נתן, הוא יכול להמשיך לשפוט אותי, אני לא אבקש לפסול אותו". בן שמעון הציג בפני הדיין את העובדה שמיד בסיום המשחק, שדר הקווים כבר ידע את הנתונים שיופיעו בדו"ח השיפוט, עובדה שנראית לו תמוהה ועם טעם לפגם על כך שבר נתן כבר סיפר לשדר הקווים את פרטי הדו"ח. בן שמעון התנצל על מעשיו בפני בית הדין והבטיח שלא יגיע יותר לבית הדין עד לתום העונה.

מיד לאחר שסיים בבית הדין, בן שמעון מיהר למגרש מכבי, לאימון מכבי פתח תקווה, שם ראה פנים חדשות, את אלה של מושיקו לוגסי, שחתם אתמול עד לסיום העונה. לוגסי, שהושאל ממכבי תל אביב יתפוס למעשה את מקומו של חסן אבו זייד ששוחרר אתמול מהקבוצה וחצה את הכביש ליריבה העירונית, הפועל פתח תקווה.