בניון חוזר לסגל, 21 אלף אוהדי מכבי חיפה יגיעו למשחק ביום א'

הקהל הירוק, שממשיך להגיע בהמוניו לסמי עופר, עשוי לראות את הקפטן לראשונה בליגה מול הפועל פ"ת. אם יחלים לחלוטין, ייתכן שיפתח. אבוחצירה צפוי למלא את מקומו של אידריסו

תומר לוי
תומר לוי  26.09.14 - 13:51
קבלו אותו (צילום: אלן שיבר)
קבלו אותו (צילום: אלן שיבר)
תחילת כתבה

למרות ההפסד לבית"ר ירושלים במחזור הקודם, במכבי חיפה ממש לא מורידים את הראש. ההיפך. גם למשחק הליגה הקרוב בסמי עופר, מול הפועל פתח תקווה ביום ראשון, האוהדים צפויים להגיע בהמוניהם: עד כה, 21 אלף מהם כבר הבטיחו את מקומם, וייתכן כי הם יזכו לראות את הופעת הבכורה של יוסי בניון בליגה.

הקשר הוותיק, שנפצע כזכור מול בני סכנין בגביע הטוטו, יהיה בסגל לראשונה העונה. בניון לא התלבש כלל בשני המחזורים הקודמים, אך קצב ההחלמה שלו משביע רצון והוא כבר הצליח לערוך אימון מלא. במידה שהוא יהיה כשיר לחלוטין, לא מן הנמנע כי אלכסנדר סטנוייביץ' אף ייתן לו את חולצת ההרכב.

עם זאת, במידה שבניון לא יפתח, מי שיקבל את הקרדיט ב-11 הוא שמעון אבוחצירה, לאור העובדה שמוהמדו אידריסו מורחק. רביעיית ההגנה של המאמן הסרבי (טאלב טוואטחה, אייל משומר, דקל קינן, אדין צוצאליץ') צפויה להמשיך, בעוד שמיצ'ל ורובן ראויס אמורים לשחק בקישור.

משומר התייחס להפסד לבית"ר ונשמע כמי שיודע שעדיין יש על מה לעבוד: "משחק ההגנה לא היה טוב, של כל הקבוצה, אנחנו יודעים שצריכים להשתפר בהיבט הזה ונעשה את הכל כדי להיראות הרבה יותר טוב. הפועל פ"ת קבוצה צעירה ורעבה, אבל עם הקהל שלנו בסמי עופר אני בטוח שנעשה את הדברים כמו שצריך. נבוא לנצח את המשחק הזה ואני בטוח שנראה הרבה ניצחונות העונה".