בדרך לבירה? לירוי צעירי הוצע לבית"ר י-ם

הקשר הינו שחקן חופשי ולכן יכול לחתום. המפגש מול אשדוד - מחוץ לטדי

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  28.09.14 - 23:52
צעירי, בקרוב בבירה? (אלן שיבר)
צעירי, בקרוב בבירה? (אלן שיבר)
תחילת כתבה

האם בית"ר ירושלים עומדת לחזק את הסגל בשחקן נוסף? לירוי צעירי, קשרה של בני יהודה בעונה שעברה, הוצע לקבוצה מהבירה, כך נודע לאתר ערוץ הספורט. למרות שחלון ההעברות כבר נסגר, צעירי יכול להצטרף מכיוון שהוא שחקן חופשי. אלי טביב, בעלי בית"ר, כבר שוחח עם סוכנו של השחקן.

אחרי הניצחון על מכבי חיפה בקריית אליעזר במחזור הקודם, בית"ר ירושלים ניצלה בנס מהפסד להפועל עכו וסיימה ב-1:1 עם הקבוצה של אלון חרזי הודות לטעות של השופט רועי רינשרייבר שפסל שער חוקי לזכותה של עכו בדקה ה-90. אחת המסקנות של המאמן מנחם קורצקי היא לדרוש שלהבא ייצאו השחקנים יום קודם לבית מלון ולא יגיעו למשחק רחוק באוטובוס באותו יום. אחד מהשחקנים הבכירים בבית"ר אמר הבוקר: "מועדון גדול לא יכול להתכונן ככה למשחק. לצאת ב-15:00 מירושלים ואחרי כמה שעות כבר לשחק. זו לא נסיעה של שעה".

בקבוצה ינסו לקדם השבוע את עסקת העברתו של אלרואי כהן שמתאמן עם הקבוצה ומציג יכולת טובה. איציק כהן ששוב לא היה בסגל, מאוכזב ממעמדו, אבל המאמן לא סוגר את הדלת בפניו והוא יקבל צ'אנס בהמשך. החלוץ הניגרי עמנואל סאני יעבור בדיקות רפואיות ויחל להיבחן. בכל מקרה, קורצקי שצפה בקלטות שלו לא תולה בו תקוות גדולות. הבעלים אלי טביב הגיע במיוחד מחופשה באילת למשחק ובדקות רבות במשחק היה שבע רצון.
 
בתוך כך, אצטדיון טדי יעבור שיזרוע והמשחק מול אשדוד יתקיים במקום אחר. לאור העובדה שהמשחק יתקיים ביום ראשון, לבית"ר יש אופציות רבות. קורצקי מעדיף את בלומפילד, אבל גם המושבה ונתניה בתמונה.

בנוסף צויין בדו"ח השופט רועי ריינשרייבר כי שחקני בית"ר איחרו לעלות למגרש ב-2 דקות במחצית השניה, דבר שיוביל לקנס של 2,000 שקלים, כמתחייב בתקנון. רינשרייבר ציין שהסיבה לעיכוב קשורה בתלבושת לא תקנית איתה רצה לעלות הקשר הברזילאי, קלאודימיר פריירה. במידה ובית"ר לא תצא זכאית בנושא הזה, לא מן הנמנע שהברזילאי יתבקש להשתתף בקנס.