מכבי פ"ת תתלונן נגד גרינפלד: שיפוט מגמתי

למרות ה-2:3 על רעננה, המלאבסים עדיין זועמים ויפנו ליו"ר, דני קורן

רועי זריהן  30.09.14 - 13:06
יגיע שוב לבית הדין. בן שמעון
יגיע שוב לבית הדין. בן שמעון
תחילת כתבה

מכבי פתח תקווה עדיין לא נרגעה מאירועי המחזור האחרון. המלאבסים יעבירו היום (שלישי) לדני קורן, יו"ר הוועדה המקצועית של איגוד השופטים, תלונה כנגד צוות השיפוט בראשו של אוראל גרינפלד, במשחק מול רעננה בשבת. פ"ת תצרף לתלונה דיסק ובו חלק מהחלטות השיפוט המראות, לטענתם, כי החלטותיו של גרינפלד היו מגמתיות.

כמו כן, ברביעי יחזור רן בן שמעון לבית הדין של ההתאחדות לכדורגל, לאחר שכבר הורחק בשבוע שעבר לשני משחקים. אלא שלטענת אותו צוות השיפוט, המאמן היה מעורב בצורה פעילה בניהול המשחק של קבוצתו, בניגוד להנחיות, וכמו כן ירד לחדר ההלבשה ההלבשה.

"זה נושא שמעולם לא נאכף, אף מאמן לא עמד לדין בגלל דברים דומים בגלל שכל ההוראות הן בתחום האפור", התייחס עומר גולן. "אף אחד לא מצא זמן להגדיר, לא למאמנים ולא לאגודות, מהן מסגרות החוק של מאמנים מורחקים, בגלל זה אף מאמן לא יודע מה צריך לעשות".

המנהל המשיך: "במקרי עבר המשקיף או השופט היו מעירים למאמן - והוא היה פועל בהתאם להוראות. במקרה הזה אף אחד לא דיבר עם רן, לא מצוות השיפוט ולא המשקיף. ההתנהגות שלו נבעה מחוסר ידיעה. אולי נעשו טעויות קטנות, אבל הן בטח שלא מצדיקות העמדה לדין חוזרת, אלא אולי מכתב התראה, אבל לא יותר מזה".