הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חיזוק עד ינואר? סיימור דורש חוזה ל-3 חודשים

טביב מעוניין שהקשר הצ'ילאני ייבחן. סוכנו: "עדיין אין סיכום"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  02.10.14 - 17:42

הצורך של מנחם קורצקי בחיזוק, הוא הדבר המרכזי שמעסיק את בית"ר ירושלים בימים אלה. אחד המועמדים על הפרק הוא הקשר הצ'ילאני פליפה סיימור (27). סיימור בעל עבר בסרייה A האיטלקית, אבל בינתיים יש פערים בינו לבין המועדון. טביב דורש כי סיימור יבוא למבחנים, בעוד השחקן מסרב ומוכן לבוא רק עד ינואר, עם סעיף יציאה. "אין סיכום. אנחנו מחכים להחלטת טביב אם להביאו", אמר סוכנו רונן קצב. סיימור שיחק בעונה שעברה בקבוצת ספציה מהליגה האיטלקית השניה, במדיה רשם 29 הופעות וכבש שער אחד.

עדיין בעניין החיזוק, שני השערים שהבקיע החלוץ הניגרי הנבחן, סאני עמנואל (אחד מהם במספרת) במשחק האימון מול הפועל רמה"ש, עדיין לא מבטיחים לו חוזה. היכולת הגבוהה יחסית לא גרמה למנחם קורצקי לבקש מטביב להחתימו מיידית. המאמן מעוניין להתחזק קודם כל בקשר אחורי. עם זאת, סאני ימשיך להיבחן.

אלרואי כהן, שהציג גם הוא יכולת טובה ואף בישל את אחד השערים, עשוי שלא לחתום בסופו של דבר. ההחלטה לגביו תתקבל ביום ראשון. קורצקי מודע לעובדה שלקשר יש הצעות מקבוצות נוספות ולא רוצה לעצור את ההתקדמות שלו, לכן יודיע לו אחרי יום הכיפורים על החלטתו.

כמו כן, קורצקי היה מאוכזב מהרכב המחליפים ששיחק מול רמה"ש. "ההבדל בין שחקני ההרכב לשחקני ההרכב השני הוא שמיים וארץ, ככה לא נוכל לסיים בפלייאוף עליון", אמרו בקבוצה. המגן הימני הצעיר, תומר ירוחם, היה היחיד משחקני הספסל שהציג יכולת טובה, כשבצוות המקצועי היו מרוצים מתומר סויסה, שנכנס לעניינים לאט לאט ומוריד חלודה אחרי שלא שיחק תקופה ארוכה, ומאופיר קריאף שחזר לשחק כמה דקות אחרי שהחלים משבר בידו.

בעניין אחר, אלי טביב עלול לעמוד בפני תביעה נוספת - מלבד זו של איברהים בנגורה, עליה פרסמנו אמש כאן באתר. ניסו קפילוטו ניסה בשבועות האחרונים, באמצעות אביו, לקבל החזר כספי בסך 6,000 שקלים על כך ששילם מכיסו עבור ניתוח ארתוסקופיה שעבר לפני חמישה חודשים. הביטוח הלאומי לקח חלק בעלויות הניתוח, אך את ההשתתפות עצמית (בגובה של 6,000 ש"ח) שילם השחקן בעצמו.

מיד לאחר הניתוח פנה קפילוטו לבית"ר בבקשה שזו תחזיר לו את הכסף המגיע לו. במועדון הבטיחו לבלם כי ישלמו אם יציג קבלה - ולמרות שעשה זאת - הוא לא מקבל את הסכום המדובר במשך 5 חודשים. תגובת בית"ר ירושלים: "תבענו את הביטוח של לקפילוטו, וברגע שנקבל את הטפסים הם יועברו אליו מיידית".