טביב יבקר שוב בבית המשפט: מנחם נידם תובע את בית"ר

פרסום ראשון. מנהל הקבוצה שפוטר: "כל פעם דוחים אותי עם תירוץ אחר. אמרו שטביב בחו"ל, ואז אני רואה אותו בטלוויזיה". גם מעסה בית"ר לשעבר תובע. ויש גם חדשות על כדורגל: קורצקי רוצה לצרף לסגל את אלרואי כהן

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  03.10.14 - 08:30
טביב, שוב יגיע לבית המשפט (יוסי שקל)
טביב, שוב יגיע לבית המשפט (יוסי שקל)
פרסום ראשון
תחילת כתבה

10 שנים עבד מנחם נידם בבית"ר ירושלים. הוא החל כקצין ביטחון מוערך ובשנה שעברה עוד הספיק לשמש כמנהל הקבוצה, לפני שפוטר על ידי אלי טביב. מאז עזב ניסה נידם לקבל את הכספים המגיעים לו על עשר שנות עבודה, כולל כמה משכורות שטרם קיבל, אבל לשווא. כעת הוא מגיש תביעה נגד המועדון אותו אהד מגיל קטן והעומד בראשו אלי טביב, כך נודע לראשונה לאתר ערוץ הספורט.

"כבר חודשים שאני מנסה לתפוס אותו כדי לקבל את מה שמגיע לי, אבל דוחים אותי כל פעם בתירוץ אחר", אמר נידם לאתר ערוץ הספורט והוסיף: "החשב חיים נבון אמר לי שטביב בחו"ל, ואז אני רואה אותו בטלוויזיה. כל הזמן מגלגלים סיבות והכסף לא משולם".

נידם הוא לא היחיד שטביב לא משלם לו. הבוקר (שישי) הודיע יגאל צברי, מעסה הקבוצה שפוטר, כי גם דרישותיו לכספים עבור 9 שנות עבודתו במועדון לא נענו והוא נאלץ להגיש תביעה בסך 334 אלף שקלים.

מבית"ר ירושלים נמסר: "טרם קיבלנו את התביעות. כשנקבל אותן, נתייחס".

דרישותיהם של נידם וצברי מתווספות לזו של זטה המונטנגרית שתובעת 160 אלף יורו בעבור מכירתו של זרקו קוראץ', ולזו של ניסו קפילוטו שדורש 6,000 שקלים שהוציא מכיסו על ניתוח מניסקוס שבית"ר אמורה היתה לכסות. בנוסף, פיפ"א דורשת הבהרות לגבי כספים המגיעים לאיבירהים בנגורה, ששיחק בעונה שעברה במועדון.

במישור המקצועי, מנחם קורצקי הודיע לטביב שהוא לא מעוניין בחלוץ הניגרי, עמנואל סאני. מנגד, ביקש המאמן להחתים את אלוראי כהן ואת הקשר הצ'ילאני פיליפה סיימור. בעלי בית"ר ביקש שהשחקן יגיע להתרשמות לפני חתימה, וכרגע האחרון מסרב. בכל מקרה, השניים - אם יוחתמו - יקבלו חוזה עד ינואר, עם אופציה להארכת החוזה עד הקיץ.