"לכל סיר יש מכסה, יבוא רוכש אחר להפועל ת"א"

אייל ברקוביץ' על העסקה שנפלה: לא נתמוטט מזה גלבוט כנראה לא התאים

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  05.10.14 - 18:45
תחילת כתבה

אחרי שהרוכש המיועד, ראסל גלבוט הודיע כי הוא יורד מעסקת הרכישה של הפועל ת"א, כפי שפורסם כאן באתר לראשונה, התכנסו האדומים באירוע חגיגי לרגל השקת החסות של חברת פלייטיקה, המאמצת הרשמית של מחלקת הנוער האדומה. המנהל המקצועי, אייל ברקוביץ' דיבר לראשונה על העסקה שנפלה.

"יבוא רוכש אחר", אמר ברקוביץ', "לקנות את הפועל זה כבוד גדול ואני לא דואג. כנראה שהוא לא היה האיש המתאים. אני חושב שלכל סיר יש מכסה, עוד לא מצאנו את המכסה המתאים. אם המועדון ימשיך להתנהל כמו עכשיו, בצורה שקופה ונכונה, יבוא רוכש מתאים".

"הפועל לא תתמוטט, המצב היה אנוש לפני 4 חודשים", המשיך ברקוביץ', "היום אני יכול לומר שהמצב בסדר ולא אנוש. לא מזהיר מבחינה כלכלית, אבל אנחנו יכולים לשרוד. חיים רמון דואג לכסף ואני לכל מה שמסביב. יש למועדון הזה קהל גדול. אם נמשיך להתנהל כך, יבוא רוכש. בטוח שהוא יגיע".

על נפילת העסקה אמר: "פנו אליי הרוכשים לפני חודש וחצי, נפגשתי איתם פעמיים ואחר כך העברתי אותם לרמון. אני לא יודע מה קרה אחר כך, הייתי בחוץ". על דרבי הנוער שייערך בבלומפילד: "צריך שכל המשחקים יהיו לפני הבוגרים. אוהדים אוהבים לראות את קבוצת הנוער לפני הבוגרים, ככה זה צריך להיות וזה יביא קהל".

במסגרת האירוע התקיים בחודורוב משחק ידידות בין קבוצת ותיקי הפועל ת"א ועובדי פלייטיקה לבין נבחרת אמני ישראל בכדורגל. בין הוותיקים שיחקו: פליקס חלפון, מוריס ז'אנו, כפיר אודי ושרון מימר. בנבחרת האומנים שיחקו אושרי כהן, דני רופ, אנחל בונני, רודריגו גונזלס ונוספים.