הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קורצקי ממתין לתשובת טביב לגבי אלרואי כהן

המו"מ בין בית"ר לקשר לא נגמר. הנבחן הניגרי עמנואל סאני ישוחרר

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  09.10.14 - 14:47
אלרואי כהן, מחכה להתפתחויות (אלן שיבר)
אלרואי כהן, מחכה להתפתחויות (אלן שיבר)

מאמן בית"ר ירושלים מנחם קורצקי ממתין לתשובתו של הבעלים אלי טביב לגבי רצונו להחתים את אלרואי כהן. טביב כבר הגיש הצעה כספית לשחקן, אך היא הייתה נמוכה. סוכנו של הקשר, גלעד קצב, העריך שעד תחילת השבוע ייסגר נושא ההעברה האפשרית לכאן או לכאן.

אלרואי כהן, כזכור, פרץ לתודעה במדי קרית שמונה ולאחר מכן שיחק בהפועל תל אביב ובמכבי פתח תקוה. בנוגע לשחקן אחר שהיה על הכוונת של מנחם קורצקי כבר התקבלה החלטה. הנבחן הניגרי, החלוץ עמנואל סאני, ישוחרר מהסגל.

במהלך אסיפה טקטית שקיים המאמן ולוותה בצילומי וידאו מהמשחק מול הפועל עכו, שהסתיים ב-1:1, העביר קורצקי ביקורת על שחקני החלק הקדמי. "יש כאן שחקנים שמאבדים כדור ולא חוזרים לעמדות, אני לא מקבל את זה", גער המאמן, שדיבר גם על המצבים הנייחים לחובת קבוצתו: "השמירה שלנו במצבים הנייחים לא טובה. אסור לקבל שערים מהסוג שקיבלנו".

בית"ר ירושלים פתחה את העונה הנוכחית עם 1:1 מרשים בבאר שבע, לפני שניצחה 0:1 את מכבי חיפה. במחזור האחרון, כאמור, סיימו הירושלמים ב-1:1 מול עכו לאחר שחמדי סליחי כבש בדקה ה-80 ומחק יתרון מוקדם משער של אלי דסה (8). במחזור הקרוב תארח בית"ר את מ.ס. אשדוד.