בית"ר קבעה: 50 ש"ח לכרטיס מול מ.ס. אשדוד

אלי טביב החליט לבוא לקראת הקהל. וגם: דמי ההשבחה שהלכו לאיבוד

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  12.10.14 - 13:21
טביב, הלך לקראת האוהדים (יוסי שקל)
טביב, הלך לקראת האוהדים (יוסי שקל)
תחילת כתבה

גם בית"ר ירושלים הולכת לקראת האוהדים: אלי טביב, בעלי המועדון מהבירה, החליט להעמיד מחיר אחיד - 50 שקלים - לקראת המשחק מול מועדון ספורט אשדוד במסגרת המחזור הרביעי. המפגש, כזכור, ייערך באצטדיון המושבה, זאת בשל השזרוע באצטדיון טדי.

חובר לתמוז: שי חדד סיכם את תנאיו בפטרולול

בעניין אחר, כאשר שחקן צעיר עובר מקבוצה אחת לשניה בישראל, זכותה של הקבוצה שגידלה אותו לדרוש דמי השבחה. דרישה זו בטלה כאשר מדובר במעבר לחו"ל. מי שסובלת מכך בשנים האחרונות היא בית"ר ירושלים. מאז שהגיע למועדון, אלי טביב הפסיד דמי השבחה בסך של 4.5 מיליון שקלים בגין ארבעה שחקנים שעזבו ישירות לחו"ל. האחרון הוא שי חדד, שסיכם את תנאיו בפטרולול פלוישטי הרומנית, קבוצתו של טוטו תמוז.

יש לציין כי עמית בן שושן, אבי ריקן וקובי מויאל כבר עזבו בשנים קודמות את בית"ר לחו"ל והותירו את מועדון האם ללא תמורה. בנוסף, עדיין לא ברור אם טביב יקבל דמי השבחה עבור השוער אריאל הרוש. על פי נתוני הוועדה למעמד השחקן, בית"ר הייתה יכולה לקבל חצי מיליון שקלים עבור שי חדד.

בינתיים, הבעלים אלי טביב נמצא בקפריסין, שם בילה בסוף השבוע האחרון במסיבת יום ההולדת של חברו עידו חג'ג', שתמך וייתכן כי עדיין תומך במידת מה בהפועל ת"א. השניים נמצאים בקשר חברי עוד לפני כניסתו של חג'ג' לכדורגל הישראלי.

בעניין הרכש הצפוי של בית"ר, אלרואי כהן קיבל הצעה לחוזה עד ינואר בשכר נמוך וכעת הצדדים מנהלים משא ומתן לאחר שסוכנו של השחקן גלעד קצב שלח לטביב את ההצעה הנגדית. במקביל, קורצקי ממשיך לבקש חיזוק בדמות קשר אחורי זר, כאשר הוא מעוניין בפליפה סיימור, אך כרגע המגעים בין הצדדים לא מבשילים.

החלוץ הניגרי הנבחן עמנואל סאני מתחיל לאבד סבלנות. סוכנו שחר גרינברג שמע מהחלוץ כי אם בתוך כמה ימים הוא לא יסגור בבירה, אז יהיה מעוניין לעזוב את ישראל. החלוץ סיפר לחבריו בחדר ההלבשה כי ברשותו הצעות מסלובקיה וקוריאה הדרומית.

בעניין אחר לחלוטין, אלי דסה הפתיע את אביתר נגר, אוהד בית"ר י-ם, במהלך בר המצווה שלו. זהו חלק מהניסיון של בית"ר ירושלים בשנים האחרונות לחבר את הקהל הצעיר למועדון.