הפסקת אש: ערן לוי ימשיך לפתוח בהרכב מכבי נתניה

הקפטן ויוסי מזרחי קיימו שיחת הרגעה לאחר מספר ימים של מתיחות. שחקני הקבוצה בעונה שעברה עדיין לא קיבלו את מענקי העלייה. המנכ"ל רועי דניאל: "הסכומים יועברו לאחר החג"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  12.10.14 - 15:40
יתקשו בלעדיו. ערן לוי (אתר רשמי מכבי נתניה)
יתקשו בלעדיו. ערן לוי (אתר רשמי מכבי נתניה)
תחילת כתבה

אחרי מספר ימים מתוחים, ערן לוי ויוסי מזרחי הרגיעו את העניינים ביניהם. המאמן והקפטן קיימו שיחה, בסיומה הוחלט שהאחרון ישוב להרכב הפותח ממנו נופה. מזרחי כעס על התנהלות השחקן בתקופה האחרונה, אך מודע לעובדה כי בלעדיו לנתניה יהיה קשה לשרוד בליגה. "מעכשיו יהיה יותר דיסטנס ביניהם, ככה הכי טוב לכולם", אמרו במועדון.

בנתניה מחכים לראות היכן ייערך בשבת המשחק מול הפועל חיפה והאקס המיתולוגי ראובן עטר. נכון לעכשיו המשחק הועבר לעכו, אך ייתכן ושיזרוע החורף ב'סמי עופר' יסתיים עד המפגש בין הקבוצות.

רודי חדד ממשיך להתאמן ומחר ייבחן במשחק מול הפועל קטמון מליגה א'. הצוות המקצועי התרשם מיכולתו, אך בהנהלה מעוניינים לקדם שחקנים צעירים כמו ראול גרשומוב ואביב אברהם. במידה והצרפתי-יהודי יחתום, זה יביא לכך שהשניים יתקשו לקבל דקות. אחד מהשחקנים הבכירים ציין: "רודי שחקן טוב, אבל אנחנו לא צריכים חיזוק בתפקיד שלו". חוזהו של רומאריו פירס עבר בבקרה התקציבית והוא יפתח מול הפועל חיפה במקומו של גבי ג'יורג'יו שהחלים מפציעה ושב רק הבוקר לאימונים.

ליאור ג'אן, אדיר טובול, עידו אקסברד, קובי חסן, סביטי ליפניה וטובארנו פינאס פנו להסתדרות לאחר שלא קיבלו את מענקי העלייה שהובטחו להם. הסכום היה אמור להיכנס לחשבונות הבנק של השחקנים לפני כשבועיים. מנכ"ל נתניה רועי דניאל אישר ששוחח עם ג'אן וסיפר כי עדכן את ארגון השחקנים שהמענקים יועברו אחרי חג הסוכות.