הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סאני יחתום היום. שכרו: כ-7,000 שקלים בחודש

החלוץ, שסגר עד לינואר בבית"ר ירושלים, ישלים את מכסת הזרים. שכרו ישודרג ב-20 אחוזים אם יישאר עד סוף העונה. אלרואי כהן לא יצטרף

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  14.10.14 - 10:03
עוד חיזוק לבית"ר. סאני
עוד חיזוק לבית"ר. סאני

בית"ר ירושלים ממשיכה להתחזק: אלי טביב יחתים היום (שלישי) באופן רשמי את החלוץ הניגרי, עמנואל סאני, עד לחודש ינואר עם אופציה להארכת חוזהו. סאני יקבל 7,000 שקלים לחודש ואם יצליח להרשים עד ינואר שכרו ישודרג ב-20 אחוזים.

סאני, כידוע, לא היה האופציה הראשונה של מנחם קורצקי, שהעדיף קשר אחורי זר, עם זאת, בבית"ר דווקא שואבים עידוד. "כשסמואל יבואה הגיע לישראל אף אחד לא האמין בו, חוץ מטביב", אמרו בבית"ר. "אחר כך הוא נמכר אותו אחר כך בהרבה כסף, אז אולי זה יקרה גם עם סאני". מי שלא יגיע הוא אלרואי כהן, שלא יוחתם, למרות שהתאמן כשבועיים עם בית"ר.

בתוך כך, במבדקי הכושר אירוביים שנערכו לשחקנים, אלי דסה סיים במקום הראשון, הרבה מעל כולם. אחרי דסה דסה הגיעו מור שקד ועומר אצילי. דווקא עומר נחמני, שפתח את העונה כשחקן הרכב, סיים בתחתית הרשימה, יחד עם טל כחילה ואבישי כהן. "התוצאות האלה ייתנו לנו להבין איך צריך לעבוד עם שחקן מסוים כדי לשפר אותו", אמרו בקבוצה.

לקראת המשחק ביום ראשון מול מ.ס אשדוד מתלבט המאמן אם להחזיר את אופיר קריאף להרכב, אחרי שהחלים משבר בידו. ההערכה היא שהשחקן ישולב במהלך המשחק וקורצקי ישמור על ההרכב שפתח מתחילת העונה. זאביק חימוביץ', שהחלים ממתיחה בשריר, יהיה כשיר. אחרי שלושה חודשים וחדשות טובות נוספות מכיוונו של זרקו קוראץ': משפחתו של החלוץ הגיעה לארץ לאחר שהוא מצא דירה ובמועדון משוכנעים שרמת החשק שלו תעלה בעקבות כך.