הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כושר ומנוחה: הלקחים שבית"ר הפיקה בפגרה

במועדון מתכננים צעדים חדשים. חיימוביץ' כשיר, אופיר קריאף יחזור לסגל

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  15.10.14 - 09:08
הסיקו מסקנות - עכשיו הזמן גם לנצח
הסיקו מסקנות - עכשיו הזמן גם לנצח

בבית"ר ירושלים החליטו לשנות את ההתנהלות לפני משחקים שנערכים ביעדים מרוחקיפ כלקח מהמשחק מול הפועל עכו, אליו יצאה הקבוצה באותו יום ונראתה עייפה על המגרש. כתוצאה מכך, לקראת המשחק ביום ראשון נגד מ.ס אשדוד תגיע הקבוצה לבית מלון בנתניה, שם ינוחו השחקנים לפני היציאה לאצטדיון ה'מושבה' בפ"ת.

המשחק כאמור נערך בפתח תקוה בגלל השיזרוע באצטדיון טדי. ''נגד עכו ההכנה היתה לקויה ונראינו לא טוב על המגרש. העובדה שעכשיו יש לנו מלון תסייע לשחקנים לבוא יותר רעננים ולא יהיו תירוצים", אמר אחד השחקנים.

ליגת העל, נבחרת וגם לאומית - הכל בעולם הכדורגל הישראלי >

עוד לקח שהפיקו בקבוצה קשור לנושא הכושר. בשבועיים האחרונים בבית"ר הגבירו את הקצב לאחר שבבדיקות שקיימו נראה כי השחקנים מתקשים לסיים 90 דקות. "עכשיו אנחנו בטוחים שהשחקנים כבר בכושר טוב יותר ויחד אם מזג האוויר הנוח - נראה טוב", אמרו בבית"ר ושיבחו את עבודתו של מאמן הכושר, דרור שמשון.

אחרי יום חופש, בית"ר תחזור היום להתאמן כשהבשורה הטובה מגיעה מכיוונו של זאביק חיימוביץ', שהחלים ממתיחה ויהיה כשיר. בצוות המקצועי ציינו כי אלרואי כהן לקח קשה את העובדה שהתאמן ואף הרשים אבל בסופו של דבר לא קיבל הצעה קונקרטית.

החלוץ הניגרי עמנואל סאני אמור לחתום ולעבור בבקרה. בכל אופן הוא לא אמור לקבל דקות משמעותיות עד שייכנס לכושר משחק. אופיר קריאף יחזור לסגל אחרי שהחלים משבר בידו אבל נראה שקורצקי לא ישנה את ההרכב, כשההתלבטות היחידה היא בין עומר אצילי לעומר נחמני.