הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קריאף החלים ויפתח על הספסל, נחמני בהרכב

ראשון, 20:15: בית"ר נגד אשדוד במושבה. גם חנן ממן ושלומי אזולאי ב-11. קורצקי: "תפתחו חזק, שהם יבינו שאנחנו בעלי הבית"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  18.10.14 - 16:17
קורצקי. בית"ר תישאר ללא הפסד?
קורצקי. בית"ר תישאר ללא הפסד?

בית"ר ירושלים תקווה להמשיך בפתיחת העונה החיובית שלה גם מחר (ראשון), ב-20:15, במשחק ה"ביתי" מול מ.ס אשדוד. בשל שזרוע החורף בטדי, הקבוצה של מנחם קורצקי תארח באיצטדיון המושבה ותקווה לשמור על מאזן נקי מהפסדים. בנוסף, במועדון דיברו על כך שניצחון יגרום להרבה מאוד אוהדים להגיע למשחק מול הפועל תל אביב.

המאמן ערך אסיפה מסכמת לקראת המפגש מול החבורה של ניר קלינגר, ואמר לשחקנים: "אני רוצה שנפתח חזק ונלחץ בדקות הראשונות, כדי שאשדוד תדע שאנחנו בעלי הבית". כמו כן, הזהיר קורצקי מהמצבים הנייחים וההצטרפות של שחקני ההגנה קדימה, בעיקר של מיקי סירושטיין.

מבחינה מקצועית, הרי שעומר אצילי, שחש ברע, ערך אימון מלא ויהיה בסגל. מנגד, מי ששוב לא יהיה ב-18 הוא איציק כהן. כזכור, לחלוץ ניתנה האפשרות לקראת סיום חלון העברות למצוא קבוצה בעקבות הגעת תומר סוויסה, אך הוא לא הצליח לעשות זאת וממשיך לשבת בצד.

עומר נחמני יקבל את הקרדיט בחלק הקדמי לצידו של ז'רקו קוראץ', בעוד ששלומי אזולאי יפתח שוב במרכז הקישור. טל כחילה, לראשונה העונה, יישב על הספסל. גם הקפטן, אופיר קריאף, החלים מהשבר בידו ויהיה על הספסל.

הרכב משוער: בוריס קליימן; אלי דסה, זאב חיימוביץ', ססאר ארסו, דושאן מאטוביץ'; שלומי אזולאי, קלאודימיר, חנן ממן, לידור כהן; עומר נחמני, ז'רקו קוראץ'