ברדה בספק למחזור הבא. מליקסון: אנסה להחזיר את הנק'

הקשר שחזר, כבש וגם החמיץ פנדל. פאיוביץ' וברדה בספק למכבי פ"ת

רועי זריהן  19.10.14 - 10:15
תחילת כתבה

זה אמנם נגמר רק ב-1:1 אבל הבשורה מבחינת הפועל באר שבע קשורה למאור מליקסון, שחזר לשחק אתמול (שבת) בליגת העל אחרי כמעט ארבע שנים. אוהדי ב"ש חיכו עד המחזור הרביעי בשביל לראות את מליקסון
משחק אחרי שהחלים מהקרע בשריר הירך האחורי, שהשביתה אותו בחודשיים האחרונים.

לצד החזרה המשמחת, יש גם חדשות לא טובות להפועל באר שבע ואלישע לוי: אליניב ברדה מתח אתמול את המפשעה ובמהלך הימים הקרובים יעבור בדיקות שיאמדו את חומרת הפציעה. כרגע עדיין לא ברור אם יהיה כשיר למשחק מול מכבי פתח תקווה במחזור הקרוב. גם טומיסלאב פאיוביץ' נפגע אתמול במהלך המשחק ובדומה לברדה, גם הוא יעבור בדיקות וגם הוא בספק למחזור הקרוב.

"החזרה לליגת העל היתה יכולה להיות יותר טובה'', אמר מאור מליקסון, ''טיפה כואב לי כי יכולה הייתה להיות בכורה מחודשת מהסרטים. אני אמשיך לעבוד קשה ומקווה שאחזיר את שתי הנקודות האלה".
 
בהמשך הוא התייחס גם לפציעה שלו. "אני אשקר אם אני אגיד שאין חשש, זאת פציעה חוזרת. ללא מעט שחקנים הייתה את הפציעה הזאת בעונה שעברה, הם חזרו טיפה מהר מדי ואז שוב ישבו חודשיים בחוץ, אבל אני עובד עם הצוות הרפואי, אני עושה שיקום כמו שצריך, אני אקח את זה לאט לאט ואני מקווה שזה מאחוריי".

"הקהל שלנו אדיר, אני אוהב אותם כל כך ובגלל זה כואב לי'', הוסיף הקשר, ''רציתי נורא לשמוח איתם ולקחת 3 נקודות. דמיינתי את עצמי מבקיע את הפנדל השני (והשלישי של באר שבע) ורץ לקהל לחגוג איתם, אבל זה קשה לבעוט פעמיים לאותו שוער, מה עוד שמדובר בשוער מצוין. קצת חוסר מזל אבל אני מקווה שגם את הפנדל הבא אני אבעט, אני לא חושש מהמעמדים האלה, גדולים ממני החמיצו". 

"אני דווקא חושב שצריך לתת הרבה מאוד קרדיט לרעננה, קבוצה מצוינת שתיקח הרבה מאוד נקודות, גם מול הקבוצות הגדולות. היה קשה מאוד לשחק נגדם, הם עומדים טוב מאוד על המגרש", סיכם הקשר.