ימשיך להיעדר: בניון לא בסגל למפגש מול רעננה

קשר חיפה ישוב להתאמן רק כשיהיה כשיר ב-100 אחוז. מויאל יפתח ב-11?

תומר לוי
תומר לוי  23.10.14 - 10:40
תחילת כתבה

יוסי בניון חזר הקיץ למכבי חיפה בקול תרועה רמה, אבל בפועל - נכון לעכשיו לפחות - הדברים לא בדיוק עובדים כפי שהצדדים ודאי היו רוצים. קפטן הירוקים שותף עד כה במשחק ליגה אחד בלבד מבין ארבעה (58 דקות מול הפועל פתח תקווה), והבוקר נודע כי ייעדר גם בשבת הקרובה.

בניון, שסובל מקרע חלקי ברצועה הפנימית של הברך, לא יכלל בסגל של אלכסנדר סטנוייביץ' למשחק מול הפועל רעננה (שבת, 19:30, אצטדיון סמי עופר). מעבר לכך, הקשר הוותיק מתכוון לחזור לאימונים מלאים רק כשירגיש שהוא כשיר במאת האחוזים.

שחקנים נוספים שייעדרו הם כמובן אייל משומר ואדין צוצאליץ', שספגו כרטיס אדום מול מכבי תל אביב. מתן אוחיון צפוי לתפוס את עמדת המגן הימני, בעוד שדקל קינן יוצב במרכז ההגנה. שינוי נוסף בהרכב עשוי להיות בקישור האחורי, כאשר קובי מויאל מועמד לפתוח.

"כמובן שציפינו להיות עם יותר מ-50 אחוזי הצלחה בשלב הזה של העונה", הודה מתן אוחיון בראיון לכלי התקשורת בכפר גלים. "עם זאת, אנחנו לא נמצאים בלחץ, אנחנו יודעים את המטרות שלנו. במשחק מול מכבי לא נפלנו מהם והגענו להמון הזדמנות, דברים היו נראים אחרת אם היינו מנצלים את המצבים. זו רק תחילת העונה ואני בטוח שנהיה בצמרת".

לקראת המשחק מול רעננה אמר המגן/בלם: "הבית זה המבצר שלנו, הקהל המצוין דוחף אותנו. אנחנו דומיננטיים במגרש הזה ואין סיבה שלא ננצח כל קבוצה שם. הגעתי לפה כשחקן הגנה, ונכון שאני בלם באופן טבעי, אבל אם המאמן דורש ממני לשחק כמגן ימני, אז אני אנסה להשתפר ולתת את התקופה הטובה ביותר".

זמן קצר לפני המשחק מול מכבי ת"א, שחקני חיפה נקנסו באופן קולקטיבי, זאת בשל הדלפות. אוחיון התייחס גם לכך: "הקנס? זה לא נעים אף פעם, אבל חשוב לגיבוש במועדון שלא יהיו הדלפות. המועדון החליט לעשות מעשה כדי איכשהו לעצור את זה, אני לא יודע מאיפה זה מגיע".