שינויים במכבי פ"ת: פלצ'וק יחליף את קבהא

החלוץ יקבל הזדמנות מול קרית שמונה. בפעם השלישית ברצף, ייטב לוזון על הקווים במקום רן בן שמעון המורחק

רועי זריהן  24.10.14 - 13:20
לא קיבלו את הערעור שלו. בן שמעון (צילום: אלן שיבר)
לא קיבלו את הערעור שלו. בן שמעון (צילום: אלן שיבר)
תחילת כתבה

הנהלת מכבי פתח תקוה קוראת לקהל שלה לבוא ולתמוך בקבוצה במשחק מול הפועל באר שבע מחר (שבת) במושבה. "איכזבנו את הקהל הרב שלנו שהגיע למשחק בקריית שמונה במחזור הקודם. אנחנו נעשה הכל בשביל לפצות אותם מחר", אמר גורם בקבוצה. כזכור, במחזור הקודם ההנהלה סיבסדה הסעות לאוהדי הקבוצה, מה שגרם לכך שכמעט 500 אוהדי מכבי פתח תקווה עשו את הדרך הארוכה לצפון רק בשביל לראות את הקבוצה שלהם מפסידה 3:0 לעירוני קריית שמונה.

מבחינה מקצועית, רן בן שמעון מתכנן שני שינויים ב-11 שפתחו מול מחזיקת הגביע במחזור הקודם. איוון הרצג יחזור למרכז ההגנה במקומו של תומר אלבז וניקולס פלצ'וק יפתח במקומו של מרוואן קבהא שנעדר מאחד האימונים השבוע בגלל תקלה ברכבו. "קבהא שגר בצפון הארץ התריע בפני הקבוצה כי רכבו אינו תקין במהלך התקופה האחרונה, אך לא זכה לתגובה הולמת מצד הקבוצה" התייחס אחד השחקנים לעניין. לא ברור האם מדובר בסיבה מקצועית או משמעתית, בשורה התחתונה קבהא יתחיל את המשחק הזה על הספסל.

בן שמעון יסיים לרצות את עונש ההרחקה שלו מחר מול באר שבע, אחרי שאתמול בית המשפט המחוזי בתל אביב דחה את בקשתו להמיר את עונש ההרחקה לעונש על תנאי ומי שיעמוד על הקווים (בפעם השלישית ברציפות) הוא ייטב לוזון, עוזר המאמן.

הרכב משוער:
איתמר ניצן; חגי גולדנברג, איוון הרצג, דניאל דימוב, נאור פסר; בריאן גרזיצ'יץ', מושיקו לוגסי, ניקולס פלצ'וק, יואכים מונונגה, גיא מלמד; קוסטדין אזורוב.