מליקסון וארבייטמן ב-11 של ב"ש. ברדה בסגל

למרות הפציעה, הקפטן על הספסל מול מכבי פ"ת ב-17:00. אסקלינג יפתח

רועי זריהן  25.10.14 - 15:14
(צילום: אלן שיבר)
(צילום: אלן שיבר)
תחילת כתבה

למרות הפציעה ממנה סבל בשבוע האחרון, אליניב ברדה נכלל בסגל של הפועל ב"ש למפגש מול מכבי פ"ת הערב (17:00). הקפטן יתחיל על הספסל של אלישע לוי, כאשר מי שערכו הופעת בכורה בהרכב הם מאור מליקסון ושלומי ארבייטמן.

מלבד ברדה, באר שבע סובלת השבוע ממכת פציעות שעושה לאלישע לוי לא מעט כאבי ראש. מי שעוד לא יהיה בסגל לפתח תקוה הוא טומיסלב פאיוביץ', שנפצע גם הוא מול הפועל רעננה ולא קיים אימונים השבוע. לוי שאת עמדת הבלם יאייש דניאל אסקלינג, שיערוך בכורה.

"אנחנו מגיעים במצב טוב, המשחק מול רעננה לא יוריד אותנו למטה", מבטיח דובב גבאי לקראת המשחק מול מכבי פתח תקוה וזאת למרות הסגל המעט חסר של הקבוצה. "מבחינתו המשחק מול רעננה הוא חלק מהעבר ואנחנו מגיעים למשחק מול מכבי פתח תקווה במטרה להוציא תוצאה טובה".

"קבוצה חזקה נמדדת ברגעים כאלה ששחקן כזה או אחר לא משחק", ממשיך החלוץ. "גם אם מדובר בכמה אז אנחנו ניאלץ להסתדר גם בלעדיהם. אנחנו קבוצה מספיק חזקה ויש מספיק שחקנים שימלאו את החסר". ומה לגבי ההתקדמות שלו? "זאת פתיחה העונה הכי טובה שלי בשנים האחרונות, פתחתי את העונה בצורה מצוינת". בתוך כך, גבאי עדיין לא חתם על הארכת חוזה במועדון, אך הוא לא מודאג: "באר שבע זה הבית שלי, אני מרגיש כאן טוב מאוד ואני רוצה להישאר ואני מאמין שהכל יסתדר בקרוב.

הרכבים
מכבי פ"ת:
צחי גיגי; נאור פסר, איוון הרצג, דניאל דימוב, חגי גולדנברג; בראיין גרזיצ'יץ', משה לוגסי, ניקולס פלצ'וק; גיא מלמד, קוסטאדין האזורוב.
הפועל ב"ש: אוסטין אג'ידה; אופיר דוידזאדה, וויליאם סוארס, דניאל אסקלינג, בן ביטון; אובידיו הובאן, ג'ון אוגו, מאור בוזגלו, מאור מליקסון; דובב גבאי, שלומי ארבייטמן.