לוי: ניצחון שלנו לא יוציא את מכבי חיפה מהמירוץ

מאמן ב"ש לקראת מחר. מאור בוזגלו: "צריך לתת הצגה". גבאי ופאיוביץ' בספק גדול

רועי זריהן  27.10.14 - 13:19
לוי ובוזגלו, מחכים למכבי חיפה
לוי ובוזגלו, מחכים למכבי חיפה
תחילת כתבה

הפועל באר שבע כבר ניצחה העונה את מכבי תל אביב, ומחר (שלישי, 20:50, אצטדיון וסרמיל) - במסגרת המחזור השישי - היא תקבל הזדמנות נוספת לשלוח מסר ליתר קבוצות הליגה. סגנית האלופה תארח את מכבי חיפה הלחוצה ותנסה להמשיך במומנטום אחרי שבשבת דרסה 0:4 את מכבי פתח תקווה.

היום, רגע לפני שהירוקים מגיעים לבירת הנגב, אלישע לוי ומאור בוזגלו התיישבו למסיבת עיתונאים ודיברו על ההכנות. ואם מישהו חושב שבב"ש מקלים ראש ביריבה בעקבות התוצאות האחרונות - אז שיחשוב שוב. "מכבי חיפה, בכל מצב, היא קבוצה מסוכנת - ובטח במצב שבו היא באה", הבהיר המאמן, אקס הירוקים. "אנחנו חוזרים הביתה אחרי ניצחון מאוד יפה ואני בטוח שווסרמיל יהיה מלא".

"היתה לי תקופה מאוד יפה במכבי חיפה, זכינו בכל דבר אפשרי. אבל עכשיו אני בבאר שבע. פיקנטריה זה דבר טוב מאוד, אבל חיפה תעשה הכל כדי לנצח את הקבוצה שלי", הוסיף אלישע לוי. "אני בטוח שחיפה תהיה פקטור רציני במאבק האליפות, וגם ניצחון שלנו לא יוציא אותה מהמירוץ. הליגה יותר צמודה כיום. כשרעננה מנצחת את חיפה בסמי עופר - זה אומר שיש ליגה מאוד מעניינת".

מאור בוזגלו, אקס אחר של מכבי חיפה, סיפר: "כן, זה סוג של דרבי פרטי בשבילי. לא צריך לדבר יותר מדי לפני משחקים כאלה, אלא לבוא ולתת הצגה על הדשא. אנחנו צריכים להמשיך במומנטום שאנחנו נמצאים בו. צריכים ליהנות מהמשחק. אלה מסוג המשחקים שמי שרוצה יותר לוקח אותם".

ומה קורה מבחינת ההרכב? ובכן, לאלישע לוי יש כאב ראש מסוים. דובב גבאי לא לקח חלק באימון המסכם והוא בספק גדול למפגש, כמו גם טומיסלאב פאיוביץ', שאמנם התאמן אבל ככל הנראה ייעדר גם כן. גם הבלם המחליף, דניאל אסקלינג, לא צפוי לעמוד לרשותה של באר שבע, מה שצפוי להביא לכך שאובידיו הובאן יפתח במרכז ההגנה לצד וויליאם סוארס.