פאיוביץ' יעבור מבחן כשירות. ברדה שב ל-11

20:50: ב"ש מול מכבי חיפה. כמה תעלה כמות המאבטחים למארחת?

רועי זריהן  28.10.14 - 17:06
ברדה, יחזור להרכב (אלן שיבר)
ברדה, יחזור להרכב (אלן שיבר)
תחילת כתבה

כ-9,000 אוהדים, מתוכם כ-1,000 ירוקים, יגיעו הערב (שלישי, 20:50) לאצטדיון וסרמיל - שם הפועל באר שבע תארח את מכבי חיפה למשחק מסקרן במיוחד. למרות שלא מדובר ביריבות גדולה בין הקהלים, במשטרה לא לוקחים סיכונים ו-145 מאבטחים ו-80 שוטרים יאבטחו את המשחק, כמות אבטחה שתעלה לבאר שבע כ-200 אלף שקלים.

"מחכה לנו משחק קשה מאוד מול יריבה מצוינת, שבאה לתקן במעט את פתיחת העונה שלה", אמרו בהפועל באר שבע לקראת המפגש. אלישע לוי ייאלץ להסתדר גם הערב עם חסרונם של מספר שחקנים פצועים, הבולט שביניהם הוא דובב גבאי, שנפצע בגבו בניצחון 0:4 על מכבי פ"ת. "דובב פתח את העונה בצורה מצוינת והוא יחסר לנו מאוד הערב", אמרו במועדון.

כאן לא נגמרות הצרות של סגנית האלופה. טומיסלב פאיוביץ', שנפצע נגד רעננה, יעבור מבחן כשירות בסמוך לשריקת הפתיחה, כשנכון לעכשיו סיכוייו לשחק נמוכים. מי שהחליף אותו במחזור האחרון, דניאל אסקלינג, פצוע גם כן ועדיין לא ברור אם יהיה בסגל. אם שני הבלמים הטבעיים לא יוכלו לשחק, אובידיו הובאן יפתח במרכז ההגנה לצידו של וויליאם סוארס. במקרה כזה, גל אראל יפתח בקישור.

בחזרה לגבאי. למרות הפציעה של החלוץ, אוהדי הפועל באר שבע ואלישע לוי יקבלו היום את הרביעייה ההתקפית שעליה פינטזו במהלך הקיץ, כאשר אליניב ברדה, מאור בוזגלו, מאור מליקסון ושלומי ארבייטמן ישתפו פעולה. למכבי חיפה, כך נראה, צפויים חיים לא קלים עם החלק הקדמי של המארחת.

הרכב משוער: אוסטין אג'ידה; בן ביטון, וויליאם סוארס, טומיסלאב פאיוביץ' (אובידיו הובאן), אופיר דוידזאדה; ג'ון אוגו, אובידיו הובאן (גל אראל), מאור מליקסון, מאור בוזגלו, אליניב ברדה; שלומי ארבייטמן.