בוזגלו: "מי שיגיד שהוא לא רוצה תואר - ישקר"

קשר הפועל באר שבע אחרי ה-0:2 המרשים על מכבי חיפה. אלישע לוי: "לא נכון לצאת בהצהרות עכשיו, יש לנו קבוצה שראויה למקומות 1-4"

רועי זריהן  28.10.14 - 23:18
תחילת כתבה

הצרות של מכבי חיפה לא באמת מעניינות את אלישע לוי. הפועל באר שבע שלו הגיעה הערב (שלישי) למשחק שאמור היה להיות קשה בווסרמיל, אלא שבפועל - זה היה אחד מניצחונותיה הקלים העונה. השחקנים של אלונה ברקת שייטו ל-0:2 על מכבי חיפה החלשה להחריד ושמרו על הפער מהמוליכה, קריית שמונה, על שתי נקודות בלבד.

שלומי ארבייטמן כבש משחק שני ברציפות כבר בדקה ה-17, רועי גורדנה הכפיל עם גולאסו נפלא בדקה ה-77 ובתווך אליניב ברדה עוד החמיץ פנדל. לפחות נכון לעכשיו, האדומים מבירת הנגב נראים טוב והמיני-משברון חלף כבר מזמן כלא היה אף פעם.

אלישע לוי - באופן טבעי - היה מרוצה מאוד מההופעה של השחקנים שלו. "שיחקנו הרבה יותר טוב מאשר בפעמים קודמות, לחצנו מאוד גבוה, שיחקנו על הקרקע ולעומק", פתח המאמן והוסיף: "היה משחק עם קצב מאוד גבוה, גם חיפה הגיעה להזדמנויות. חשוב היה לנו למצב את עצמנו בצמרת ולהמשיך ולהתחזק".

"אליפות? אני לא חושב שזה נכון לצאת בהצהרות. יש לנו קבוצה שראויה למקומות 1-4", בחר המאמן להנמיך ציפיות. "באמת שלא נכון לדבר בשלב כזה על חיפה או מכבי ת"א. אנחנו ממצבים עצמנו למעלה ומשדרגים את עצמנו. מי שרוצה להיות למעלה, אסור לו לאבד נקודות מול קבוצות קטנות. חשבו שרעננה קטנים? ניצחו בחיפה. הם עשו לנו חיים קשים ולקחו לנו נקודה. אנחנו צריכים להגיע מוכנים לכל משחק, קצב צבירת הנקודות שלנו בסדר גמור".

מאור בוזגלו, אחד מהאחראים להצלחה של הפועל באר שבע בשנה האחרונה, הוסיף: "בוזגלו: נהננו מאוד מהמשחק הזה. נתנו תצוגה על הדשא, כפי שאמרתי במסיבת העיתונאים שאנחנו צריכים לעשות. עם עוד קצת ריכוז היינו מנצחים בתוצאה גבוהה יותר. מי שיגיד לך שהוא לא רוצה תואר, אז הוא ישקר. אני לא חושב שבדיבורים אפשר לקחת. ליגה זה מרתון, צריך לבוא בכוח לכל משחק".