אקט מחאה: מכבי פ"ת לא שלחה נציג לבית הדין

הקבוצה עמדה לדין על ההתפרצות של עמוס לוזון על צוות השיפוט, ונקנסה ב-5,000 שקלים בלבד

רועי זריהן  29.10.14 - 11:17
תחילת כתבה

אחרי שני הפסדים רצופים ושבעה שערי חובה ב-180 הדקות הללו מכבי פתח תקווה שיחררה אמש (שלישי) הרבה מאוד לחץ, כאשר גברה 0:1 על הפועל חיפה באצטדיון סמי עופר. "היה לנו חשוב מאוד לעצור את הסחף", אמר בקבוצה, שרשמה את ניצחונה השני העונה.

"המטרה המרכזית היתה לא לספוג ועשינו את זה", הוסיף אותו גורם, "בשני המשחקים הקודמים הפסדנו לקבוצות שעדיפות עלינו באיכות שלהן, ואתמול ניצחנו בחוץ קבוצה שהיא בליגה שלנו". עוז פרץ הצעיר סיכם: "השגנו 3 נקודות חשובות מאוד. מקווים להגיע לפלייאוף העליון, לשם אנחנו מכוונים".

בעניין אחר, מכבי פתח תקווה עמדה היום פעם נוספת לדין משמעתי בבנייני ההתאחדות לכדורגל, זאת בעקבות ההתפרצות של עמוס לוזון על צוות השיפוט במהלך מחצית המשחק מול הפועל באר שבע במחזור הקודם. עם זאת, המועדון מאם המושבות לא שלח נציג לבית הדין, זאת כאקט מחאה. העונש שקיבלה פ"ת היה נמוך, והיא נקנסה ב-5,000 שקלים בלבד.

כזכור, בית הדין החליט להעמיד את המועדון לדין למרות שלוזון אינו מחזיק יותר בתפקיד רשמי, זאת בטענה שתפקידה של הקבוצה היא למנוע סיטואציות שכאלה. "הכי קל להעמיד לדין את מכבי פתח תקווה, אבל אנחנו לא ניתן להם ליהנות מהספק ולשבור אותנו", אמרו במועדון.