שרן ייני: "מחכה לדרבי, לא נירדם מול הפועל"

קפטן מכבי תל אביב הקליט קריינות לספר ילדים שיתרם לספריית העיוורים ובית החולים איכילוב, וכמובן התייחס לדרבי

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  30.10.14 - 17:53
ביחד עם ורמוט תורם לקהילה. שרן ייני
ביחד עם ורמוט תורם לקהילה. שרן ייני
תחילת כתבה

ביום שני הקרוב הפועל ומכבי תל אביב יפגשו לדרבי התל אביבי הגדול, אבל עד אז שרן ייני מעדיף לתרום את זמנו לקהילה. היום (חמישי) הקפטן הצהוב הקליט קריינות לספר ילדים חדש, "הגול הראשון שלי",  של הסופר ליעד שוהם, שייתרם לספריית העיוורים ולבית החולים איכילוב.

"אני מאוד מתרגש ומקווה שלא יהיו פאדיחות", אמר ייני והוסיף: "הדבר הספציפי הזה מאוד חשוב לי - עזרה לילדים עיוורים". אגב, אם תשאלו את ייני הוא יגיד לכם שהספר האהוב עליו הוא הרוזן ממונטה קריסטו של אלכסנדר דיומא.

בפרוייקט החשוב הזה לוקח חלק גם גילי ורמוט שיקליט את החצי השני של הספר ביום ראשון ולדעתו של ייני אין דבר מתאים מזה. "יש דברים הרבה יותר חשובים מהיריבות שלנו על המגרש, ושנינו שמחים לתרום מזמננו וקולנו".

בקשר ישיר לורמוט ויריבות על המגרש, הדרבי התל אביבי מתקרב בצעדי ענק והקפטן הצהוב התייחס גם אליו. "אנחנו מכבדים מאוד את הפועל תל אביב", אמר ייני והוסיף: "נתכונן למשחק הזה בכל הרצינות".

מכבי מגיעה לדרבי בכושר שיא, בעוד שהפועל ממשיכה לגמגם, אבל זה ממש לא אומר שהאלופה תזלזל ביריבה מעבר לכביש. "אין סיכוי שנירדם מול הפועל", קבע ייני, וסיכם: "אנחנו לא מתרכזים בקבוצות אחרות, יש לנו מטרה להשתפר ממשחק למשחק. לא משנה באיזה כושר אחנו מגיעים, אנחנו פשוט רוצים להיות יותר טובים במשחק הבא".