הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קורצקי יעמוד לדין בגלל הקלטת שבה קילל אוהד

פרסום ראשון: יו"ר ארגון המאמנים התלונן, תובע ההתאחדות השיב בחיוב. בית"ר: "זו שערוריה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  02.11.14 - 20:21
קורצקי. השיחה הזו תעלה לו ביוקר?
קורצקי. השיחה הזו תעלה לו ביוקר?

תגיות: מנחם קורצקי

פרשת הקלטת של מנחם קורצקי עלולה לסבך את המאמן. היום (ראשון) תובע ההתאחדות לכדורגל החליט להעמיד לדין את קורצקי בעקבות אותה הקלטה שבה נשמע מאמן בית''ר ירושלים מקלל את אוהד הקבוצה שהטריד אותה בתקופה האחרונה.

מי שאחראי על התלונה הוא יו''ר ארגון המאמנים רוני שניידר שהתלונן נגד המאמן בטענה להתנהגות בלתי הולמת. בירושלים החליטו להגיש כבר הערב מכתב ליועץ המשפטי של ההתאחדות, אפרים ברק, כנגד רצון התובע.

"זו שערוריה'', אמרו בבית"ר. ''מנחם הוא הקורבן בפרשה ומעבר לכך הוא התנצל בכל מקום אפשרי. במקרי עבר אחרים לא הועמדו לדין מאמנים על התבטאויות כאלה ואחרות. כנראה ארגון המאמנים מחפש כותרות על חשבון הגב של קורצקי".

כזכור במהלך השיחה אמר קורצקי לאותו אוהד: "תגיד לי קוקסינל, אני נראה לך ילד בן שנתיים? אני אוציא לך את שתי העיניים; אני מנחם, ואני אזיין אותך בתחת. אתה לא יודע עם מי אתה מתעסק. את כוס של אחותך אני אזיין, יא בן אלף. אני שם זין על הכדורגל, אתה תאיים עליי ככה?".

חשוב לציין כי הרוחות נרגעו אחרי שקורצקי התנצל על דבריו בכלי התקשורת ואילו האוהד עצמו התקשר למאמן, הביע חרטה כשבנוסף אימו של אותו אדם התנצלה בשמו.