הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

התובע החליט: מנחם קורצקי לדין על דבריו בשיחת הטלפון

כפי שפורסם כאן לראשונה, עו"ד ניר רשף החליט לזמן את מאמן בית"ר לדיון בשל התבטאויותיו, בסעיף של התנהגות בלתי הולמת

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  03.11.14 - 20:36
קורצקי. יחזור עם נקודות מהצפון? (אלן שיבר)
קורצקי. יחזור עם נקודות מהצפון? (אלן שיבר)

מנחם קורצקי יעמוד לדין. כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, תובע ההתאחדות, עו"ד ניר רשף, החליט היום (שני) להעמיד לדין את מאמן בית"ר ירושלים בעקבות התבטאויותיו בשיחת הטלפון עם אוהד הקבוצה בשבוע שעבר, בה נשמע קורצקי מקלל את האיש שהטריד אותו בתקופה האחרונה.

כזכור, מי שהגיש את התלונה הוא יו''ר ארגון המאמנים רוני שניידר. תובע ההתאחדות ביקש את תגובתו של קורצקי טרם קבלת ההחלטה, ואכן קיבל אותה. לאחר מכן החליט להעמידו לדין בעבירה לפי סעיף 19י' לתקנון המשמעת  התנהגות בלתי הולמת.

בבית"ר ירושלים החליטו עוד אתמול להגיש מכתב ליועץ המשפטי של ההתאחדות, אפרים ברק, ולהביע התנגדות להחלטתו של עו"ד רשף. "זו שערוריה'', אמרו אתמול בבית"ר. ''מנחם הוא הקורבן בפרשה ומעבר לכך הוא התנצל בכל מקום אפשרי. במקרי עבר אחרים לא הועמדו לדין מאמנים על התבטאויות כאלה ואחרות. כנראה ארגון המאמנים מחפש כותרות על חשבון הגב של קורצקי".

כזכור, במהלך השיחה אמר קורצקי לאותו אוהד: "תגיד לי קוקסינל, אני נראה לך ילד בן שנתיים? אני אוציא לך את שתי העיניים; אני מנחם, ואני אזיין אותך בתחת. אתה לא יודע עם מי אתה מתעסק. את כוס של אחותך אני אזיין, יא בן אלף. אני שם זין על הכדורגל, אתה תאיים עליי ככה?". חשוב לציין כי הרוחות נרגעו אחרי שקורצקי התנצל על דבריו בכלי התקשורת ואילו האוהד עצמו התקשר למאמן, הביע חרטה כשבנוסף אימו של אותו אדם התנצלה בשמו.