מהפכה נוספת: ראיוס, תורג'מן ומויאל יודחו. עטאא יפתח

הפעם הזעזוע יצליח? עם ארבעה הפסדים רצופים בקנה, סטנוייביץ' וחיפה יארחו את הפועל עכו. ורד וכליבאת צפויים לפתוח. עמאשה, צוצאליץ' ובוקולי לא יהיו בסגל

תומר לוי
תומר לוי  07.11.14 - 13:05
ראיוס, יודח מההרכב (אלן שיבר)
ראיוס, יודח מההרכב (אלן שיבר)
תחילת כתבה

ארבעה הפסדים רצופים, שש נקודות עלובות מתוך 21 אפשריות ומאמן אחד שיעמוד שוב למבחן גדול. מכבי חיפה המאכזבת תארח (שבת, 17:00, אצטדיון סמי עופר) את הפועל עכו ותנסה - סוף סוף - לתת לאלכסנדר סטנוייביץ' קצת סיבות לחייך.

בעקבות ההפסד למכבי פתח תקווה בשבוע שעבר, המאמן הסרבי מתכנן לבצע עוד מהפכה בהרכב. על פי התרגול באימון המסכם, אלון תורג'מן, רובן ראיוס וקובי מויאל יודחו מה-11, ובמקומם יפתחו ג'אבר עטאא, עידן ורד ומוחמד כליבאת. השלושה הראשונים, חשוב לציין, יהיו בסגל של מכבי חיפה.

עוד שינוי ב-11 של סטנוייביץ' עשוי להגיע בעמדת המגן השמאלי. טאלב טוואטחה החלים מפציעה ומועמד לפתוח במקומו של שמואל שיימן. "עד עתה, לא משנה ההרכב שאיתו עלינו, אנחנו רק מפסידים, אז אפשר להבין למה סטנוייביץ' ממשיך לחפש את ההרכב שיביא לנו את האיזון", אמר שחקן בחיפה לקראת המפגש עם עכו.

מי שלא יהיו בסגל של הירוקים בשבת הם גוסטבו בוקולי, וויאם עמאשה ואדין צוצאליץ', שנראה כי איבד את כל הקרדיט מסטנוייביץ' ויעזוב כבר בחודש ינואר.

ההרכב המשוער: ולדימיר סטויקוביץ'; אייל משומר, דקל קינן, אוראל דגני, טאלב טוואטחה; ג'אבר עטאא, מיצ'ל, עידן ורד, חן עזרא; מוהמדו אידריסו, מוחמד כליבאת.