הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קורצקי: מאכזב להפסיד כך, אך מרוצה מהיכולת

מאמן בית"ר ירושלים שומר על אופטימיות למרות שנכנע 1:0 להפועל חיפה מגול בדקה ה-94: "אם נמשיך ככה, ננצח את סכנין". ראובן עטר: "הכל הולך קשה, אך לפחות הפעם אני בצד השמח"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.11.14 - 21:50
לאלה כובש. קורצקי דווקא מרוצה (אלן שיבר)
לאלה כובש. קורצקי דווקא מרוצה (אלן שיבר)
תחילת כתבה

בהפועל חיפה כנראה אוהבים לעשות לעצמם חיים קשים, אבל אחרי שלושה הפסדים ברציפות, הם יקחו את הנקודות ולא משנה איך. הערב (שבת) הקבוצה עלתה מעל הקו האדום עם 0:1 על בית"ר ירושלים משער בדקה ה-94 של מהראן לאלה, שהפיל את יושבי אצטדיון טדי לקרשים.

ראובן עטר ניסה להסביר מה הוא מרגיש ברגעים שאחרי אותו גול מנצח: "זה לא ייאמן. הכל הולך קשה, אבל היום עמדנו נכון, החבר'ה נלחמו והיו נחושים. לשמחתי אני בצד המנצח של הדקה האחרונה".

"יואב כץ בחור מאוד חיובי, מאוד", אמר המאמן אודות הבעלים שצפה מהיציע, "הוא משרה אווירה חיובית על הקבוצה וגם ברגעים הקשים הוא תומך. אני אוהב את הדרך הזו, עם כל הלחץ של חוסר ההצלחה נשארנו מאוחדים ולשמחתי הגיע הנצחון הזה. נאחל הצלחה לנבחרת, יש לנו שבועיים להתכונן לפ"ת".

בצד המפסיד נמצא מנחם קורצקי, שניסה להסתכל על חצי הכוס המלאה. "הייתי מאוד מרוצה מצורת המשחק שלנו, בעיקר בחצי השני. לספוג ככה בדקה ה-94 זה מאוד מאכזב. יש פה קבוצה טובה, אם נמשיך בדרך הזו ניקח הרבה נקודות".

מאמן בית"ר ניתח את המשחק שהתפתח בטדי: "ידענו שחיפה יגיעו ויסתגרו, עשינו את הכל כדי לנסות לפצח את זה. הגענו למצבים ולא הבקענו. ממשיכים הלאה. מבחינת נקודות יכולנו להשיג יותר אבל אני מאוד מרוצה מהשחקנים. הם מנסים, משתדלים, נותנים את המקסימום, וזה ישתלם לנו בהמשך. בבית אין ספק שאנחנו צריכים להשיג יותר נקודות. אם נשחק באותה נחישות כמו היום, אני מאמין שננצח כך את סכנין".