הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דומב: "אחרי הדרבי היה חשוב שנחזור לנצח"

מאמן האדומים: "רעננה קבוצה טובה, אבל שיחקנו טוב מבחינה טקטית". גוזלן: "המטרה שלנו היא להגיע לפלייאוף העליון"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.11.14 - 22:50

אחרי סערת הדרבי, הפועל תל אביב הייתה צריכה ניצחון בדחיפות, גם בשביל להרגיע את הרוחות ביציע, אבל גם בשביל לשים את האירועים הקשים מאחוריהם. שובל גוזלן (55) העניק הערב (ראשון) לאדומים 0:1 קטן על הפועל רעננה באיצטדיון בנתניה ושלוש נקודות חשובות - יממה לפני הדיון בבית הדין.

"היה חשוב לנו אחרי כל האירועים לחזור לליגה ולנצח", אמר המאמן אסי דומב, "רעננה קבוצה טובה, שמסתגרת נכון, אבל כולם נרתמו למאמץ ובעזרת משחק טוב מבחינה טקטית השגנו את הניצחון". מאמן האדומים לא שכח גם לפרגן לכוכב הגדול שלו: "ורמוט עשה את מה שהוא צריך היה לעשות, הניע את הקבוצה, עשה מהלכים יפים, אבל הניצחון היה מאמץ קבוצתי".

גיבור הערב, שובל גוזלן, אמר בסיום: "השגנו 3 נקודות וזה מה שחשוב. זה היה משחק קשה מול קבוצה שעשתה צרות לכל הגדולות". החלוץ שכבש את שערו השני העונה במדי האדומים הוסיף: "אני עובד הכי קשה שאני יכול ואני יודע שאני צריך לנצל יותר הזדמנויות". 

עם 13 נקודות הפועל מתמקמת במקום ה-4, לפני הפועל רעננה ובית"ר ירושלים, וזה לא מפתיע את החלוץ: "אני לא יודע למה כולם מופתעים מהמיקום שלנו, אנחנו קבוצה מצויינת ששואפת לפלייאוף העליון, בינתיים אנחנו עומדים במטרה שלנו".

מהצד המפסיד לא חיפשו תירוצים. חיים סילבס השתדל שלא להאשים את השופט שהראה לבן בנימין את הכרטיס האדום: "אם השופט חשב שבנימין הלך לשבור רגל אז זה כרטיס אדום מוצדק, אבל כולנו יודעים שהוא פשוט לא ראה את השחקן. לחצתי לשופט את היד בסיום, הייתה לו פרשנות לא נכונה של הסיטואציה".

רעננה, היא ללא ספק המרענן הרשמי של הליגה אך היום היא פשוט לא הצליחה להביא את היכולת הרגילה שלה. "קיבלנו שער ממצב נייח וזה שינה את מאזן המשחק", אמר המאמן. "היה לנו קשה למצוא את השער, בייחוד לאחר ההרחקה, כנראה שפשוט לא הגיע לנו".