גבאי סובל מקרע בשריר הירך וייעדר כחודש וחצי

מכה להתקפה של הפועל ב"ש. ברדה והובאן יחזרו למשחק מול הפועל ת"א

רועי זריהן  10.11.14 - 19:37
גבאי, ייעדר כחודש וחצי מהמגרשים (אלן שיבר)
גבאי, ייעדר כחודש וחצי מהמגרשים (אלן שיבר)
תחילת כתבה

"פגרת הנבחרת באה לנו בול בזמן", כך אמרו היום (שני) בהפועל באר שבע לאור מצב הפצועים בקבוצה. שישה מחברי הסגל של אלישע לוי מושבתים בעקבות פגיעות שספגו בניצחון 1:2 על אשדוד - אליניב ברדה, טומיסלב פאיוביץ', אופיר דוידזאדה, אובידיו הובאן, רועי גורדנה ודובב גבאי.

למרות מכת הפציעות, אלישע לוי יכול להיות רגוע. כל הפצועים - פרט לדובב גבאי - צפויים להיות כשירים עד מחזור הליגה הבא, בו תתארח באר שבע אצל הפועל ת"א. לגבי גבאי, עם זאת, בבירת הנגב לא יכולים לחייך. החלוץ עבר היום בדיקת אולטראסאונד, שגילתה כי הוא סובל מקרע בשריר הירך האחורי. המשמעות: גבאי ייעדר מהמגרשים כחודש וחצי.

בעניין אחר, במסגרת מאמציה לתרום ולהתקרב לקהילה, הפועל באר שבע, בראשות האחראית על קשרי הקהילה במועדון, ציפורה חלפון, ממשיכה לקיים ימי מפגש של כוכבי הקבוצה עם ילדים בעיר ובסביבתה. כחלק מהפעילות ארגנה ב"ש תחרות, במסגרתה בית הספר שיוכיח כי הוא פועל בצורה יוצאת דופן נגד אלימות ומעודד להצטיינות יזכה ליום מיוחד עם השחקנים.

"השנה הרחבנו את הפעילות הקהילתית בכל בתי הספר בדרום", אמר ציפורה חלפון, "המטרה היא להגיע לכל ילד בדרום ולהחבר כמה שיותר את הקהילה למועדון. שחקני הקבוצה הבוגרת משתפים פעולה בצורה יוצאת דופן".