ארבייטמן ייכלל בסגל ב"ש, אך לא צפוי לשחק. גבאי בחוץ

אופיר דוידזאדה ורועי גורדנה צפויים לפתוח ב-11 של הפועל באר שבע. אלישע לוי: "הפציעות הן חלק מהמשחק, אני מקווה שנמשיך להתקדם"

רועי זריהן  21.11.14 - 09:31
לא מעט פצועים לאלישע לוי ובאר שבע (אלן שיבר)
לא מעט פצועים לאלישע לוי ובאר שבע (אלן שיבר)
תחילת כתבה

לא בפעם הראשונה העונה הפועל באר שבע תגיע למשחק עם מספר שחקנים פצועים, מחר (שבת) אלישע לוי יאלץ להסתדר ללא דובב גבאי וטומיסלאב פאיוביץ', כשגם שלומי ארבייטמן לא צפוי לשחק. דובב גבאי יעדר כחודש וחצי נוספים בעקבות אותו קרע בשריר הירך האחורי ואליו הצטרף הבלם. ארבייטמן ייכלל בסגל, אך במועדון לא יסכנו אותו, שכן הוא עדיין מתאושש מפציעה. גורם במועדון אמר לאתר ערוץ הספורט: "שלומי פשוט לא היה מוכן לוותר על המשחק ולכן הוא בסגל".

נתחיל עם הבעיות בחלק ההתקפי לאור הפציעות של גבאי וארבייטמן. מי שיפתח בחוד הוא אליניב ברדה. בחלק האחורי אובידיו הובאן שוב יוסט לעמדת הבלם במקומו של פאיוביץ׳. גל הראל, אוגו וגורדנה, שחוזר לבלומפילד למפגש מול האקסית, יפתחו במרכז המגרש.

"פצועים זה חלק מהמשחק", אמר אלישע לוי. "בכל משחק אתה לוקח סיכון שיהיה פצועים. לצערנו זה קורה לנו עכשיו. ארבייטמן הצטרף לרשימה, גבאי זה סיפור של חודש, אבל בצד החיובי, גורדנה ודוידזאדה בסדר".

מאמן באר שבע הוסיף: "אני מקווה שנמשיך להתקדם גם במשחק הזה, ושנחזור כמו שצריך מהפגרה. זה משבש קצת, אבל אנחנו שמחים מאוד שיש לנו שחקנים בנבחרות, זה מלמד על האיכות שיש לנו. הפועל באר שבע תמיד מגיעה כדי לנצח. צפויים להגיע לפחות 4,000 איש ואנחנו לא רוצים לאכזב אותם".

אגב, אוסטין אג'ידה, שלא עלה עם נבחרת ניגריה לגביע אפריקה ולכן לא יחמיץ משחקים במהלך העונה, חזר היום לישראל והוא יפתח בין הקורות. "אנחנו מאוד מאוכזבים בשבילו על כך שהם לא העפילו", אמר לוי.

הרכב משוער: אוסטין אג'ידה; אופיר דוידזאדה, וויליאם סוארס, אובידיו הובאן, בן ביטון; ג'ון אוגו, גל הראל, רועי גורדנה, מאור מליקסון, מאור בוזגלו; אליניב ברדה.