אלישע לוי: מאמין שניתן להביא נקודות גם מק"ש

אחרי ה-0:4 הנהדר על נתניה, מאמן ב"ש כבר דרוך לקראת קרב הצמרת ביום שלישי: "היינו טובים לכל אורך המשחק". המחדל: שוטר החדיר מטען דמה לתוך המגרש

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.11.14 - 19:13
תחילת כתבה

הפועל באר שבע שמעה איך בשבוע האחרון כולם מסמנים את מכבי תל אביב ואת קרית שמונה כשתי המועמדות העיקריות לזכיה באליפות, אז הערב (שבת) היא הזכירה שגם היא פה. סגנית האלופה חגגה עם 0:4 על מכבי נתניה בווסרמיל והפער בינה לק"ש המוליכה עומד על שלוש נקודות בלבד - שלושה ימים לפני המפגש ביניהן.

עשר דקות מהפתיחה היה זה שלומי ארבייטמן שהבקיע, בחלוף 5 דקות וויליאם סוארס נעץ את השני והסיפור למעשה נגמר. ג'ון אוגו הוסיף שער בכורה יפה ומאור בוזגלו קינח בפנדל.

"זה היה ניצחון משכנע, הראינו הפעם יותר יציבות והיו לנו הרבה דקות טובות", ניתח אלישע לוי המאושר בסיום. "שיחקנו בסבלנות והיינו מגוונים, אבל אין ספק שאנחנו יכולים להרבה יותר טוב. מה שחשוב זה שחזרנו למסלול הניצחונות".

לאחר מכן, התייחס המאמן למכת הפציעות, ששככה מעט לאחרונה: "כשיש לנו את כל השחקנים, יש לנו יותר אפשרויות. פציעות זה חלק מהמשחק ואנחנו מתמודדים עם זה. גם ניצחנו, גם שמרנו על כולם בריאים, זה מצוין".

ומה לגבי קרב הצמרת בק"ש? "זה לא משחק עונה כי זו רק ההתחלה, אבל זה משחק מאוד מעניין", סיכם לוי. "מדובר בשתי קבוצות מאוד חזקות ואני מקווה שגם משם נביא את הנקודות".

בלי קשר לכדורגל, לפני המשחק התרחש מחדל אבטחה חמור ביותר: כחלק מתרגיל של המשטרה, אחד השוטרים ניסה להיכנס למגרש כאשר ברשותו רימון דמה. למרבה ההפתעה, הוא הצליח להיכנס לתוך האיצטדיון. בבאר שבע כבר פיטרו את אותו מאבטח ומחר יערך תחקיר של המועדון לגבי חברת האבטחה שלאחריו ינקטו צעדים בנושא.