הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לפני מכבי פ"ת: קורצקי שוקל לספסל את קוראץ'

מאמן בית"ר עשוי לתת קרדיט לאיציק כהן. עומר נחמני יפתח, דני פרדה יודח מה-11. קורצקי ביקש להחתים את בן מלכה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  30.11.14 - 11:00
בדרך לספסל? קורצקי (צילום: אלן שיבר)
בדרך לספסל? קורצקי (צילום: אלן שיבר)

אחרי שצברה 2 נקודות מ 12 אפשריות ולאחר שני ההפסדים הרצופים - מול הפועל חיפה ובני סכנין - מנחם קורצקי עשוי לבצע שינוי משמעותי בהרכב לקראת מכבי פתח תקוה. מאמן בית"ר ירושלים שוקל להוריד, לראשונה העונה, את זרקו קוראץ' לספסל.

החלוץ המונטנגרי תורגל השבוע לסירוגין באימונים, כאשר גם איציק כהן תורגל על חשבונו בחוד ההתקפה. "ישנה התלבטות אבל מנחם עדין לא סגור מי ייפתח", אמר גורם בקבוצה. מי שישלם בוודאות את מחיר ההפסד בדוחא, הוא דני פרדה, כשמי שיקבל את ההזדמנות הוא עומר נחמני.

"אם נאבד נקודות מול מכבי פ"ת ניכנס למשבר עמוק", אמר אחד השחקנים, והסביר: "יש בבית"ר לחץ כמו שלא היה מתחילת העונה". במקביל, בצוות המקצועי מנסים בימים האחרונים להרגיע את השחקנים ומקיימים שיחות אישיות כדי לבחון האם ישנם דברים שמציקים להם.

בתוך כך, אלי טביב החליט שבינואר יצורף שחקן אחד לחוליית ההתקפה, אולם קורצקי ביקש להחתים גם את בן מלכה. הקשר, שמתאמן עם בית"ר כבר למעלה מחודש, הוא שחקן חופשי אחרי ששוחרר ממכבי נתניה בתחילת העונה.

בנושא אחר, הבקשה של בית"ר ירושלים לקיים את עונש הרדיוס בנתניה אושרה, והצהובים-שחורים יארחו ביום חמישי את הפועל פ"ת  באצטדיון החדש בנתניה

הרכב משוער: בוריס קליימן; אלי דסה, ססאר ארסו, זאב חיימוביץ', דושאן מטוביץ'; קלאודמיר פריירה, שלומי אזולאי, חנן ממן, לידור כהן, עומר נחמני; איציק כהן (זרקו קוראץ').