הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ראשי נתניה לשחקנים: השכר יכנס תוך שבועיים

מזרחי על פרשת קאיודה: "אם אשמע על דבר נוסף, יהיו תוצאות חמורות". החלוץ נראה מדוכדך. האוהדים מתכננים מחאה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  01.12.14 - 10:00
איך יוצאים מהמצב הזה? ערן לוי (צילום: אלן שיבר)
איך יוצאים מהמצב הזה? ערן לוי (צילום: אלן שיבר)

הבלאגן במכבי נתניה ממשיך לחגוג, אבל היום (שני) בקבוצה כבר מנסים להנמיך את הלהבות עם מספר שיחות חירום. מנכ"ל הקבוצה, רועי דניאל, חבר ההנהלה, קובי בלדב, וגם המאמן יוסי מזרחי, שוחחו עם סגל השחקנים והבטיחו להם כי המשכורות ייכנסו תוך שבועיים. ''ביום רביעי (המשחק נגד מכבי חיפה) כל העיניים יהיו נשואות אליכם לראות איך אתם מתנהגים על אף הבעיות", אמר דניאל. אני רוצה שלשעה וחצי תשימו את הבעיות בצד, ותוכיחו שאתם ספורטאים". השיחה הזו חיזקה את הדברים שאמר יו"ר הבקרה התקציבית עופר אורליצקי בשיחה עם ערן לוי: "במקרה הכי גרוע, בתוך חודש תקבלו את כל הכסף".

קובי בלדב אמר לשחקנים והתייחס לעימות בין קאיודה לערן לוי ולשמעון הרוש: "גם אני הייתי שחקן ואני לא מתרגש מוויכוחים בין שחקנים, זה יכול לקרות גם כשאין בעיות כלכליות''. לאחר מכן, גם המאמן יוסי מזרחי התייחס לנושא: ''אם לא תהיו ביחד ולא תשחקו כקבוצה לא נוכל לתפקד. אם אשמע עוד פעם אחת על שחקן שדיבר על שחקן אחר, אז התוצאות תהיינה חמורות". במקביל, מזרחי יקיים שיחה אישית עם קאיודה וידרוש ממנו לשפר את התנהגותו.

והיתה גם שיחה פנימית בין השחקנים כשערן לוי נשא דברים כשלצידו עמד עידן שריקי: "יש פה כאלה שמקללים באימונים ולא מכבדים אחד את השני. דווקא עכשיו אנחנו צריכים להיות ביחד. חדר ההלבשה היה הדבק שלנו בשנה שעברה והביא אותנו להצלחות".

"המצב בעייתי, הוא התבלבל כי הוא מרגיש שנתניה צריכה אותו יותר ממה שהוא צריך את נתניה", אמרו במועדון על קאיודה, שנראה מדוכדך גם באימון, לא דיבר עם חבריו ונראה מסוגר. "הוא רץ לבד בחימום ולא התייחס לאף אחד", סיפר אחד השחקנים.

בתוך כך, גם האוהדים מתכוונים לומר את דברם. חוסר הוודאות במכבי נתניה והבעיות הכלכליות והמקצועיות של המועדון הביאו את את אותם אוהדים להחליט להפגין בימים הקרובים באחד האימונים. טרם נודע האם זה יקרה ביום שלישי, לפני משחק הליגה מול מכבי חיפה, או לאחריו ולקראת הפועל עכו.