דווקא עכשיו: מליקסון בספק למפגש עם ק"ש

קשר ב"ש סובל מרגישות ועלול להחמיץ את משחק החוץ מול מוליכת הטבלה. אלישע לוי: "אי אפשר להגדיר את ק"ש כטובה בארץ"

רועי זריהן  01.12.14 - 12:26
מליקסון, עלול להחמיץ את קרב הצמרת (אלן שיבר)
מליקסון, עלול להחמיץ את קרב הצמרת (אלן שיבר)
תחילת כתבה

אחרי שניצחה העונה את מכבי תל אביב ומכבי חיפה, ושלושה ימים אחרי שדרסה 0:4 את מכבי נתניה, הפועל באר שבע תעמוד מחר (שלישי, 19:30) בפני מבחן גדול נוסף - משחק חוץ מול המוליכה מקרית שמונה. סגנית האלופה תיצמד לפסגת טבלת ליגת העל במקרה שתנחיל לק"ש הפסד בית ראשון העונה, והדריכות במועדון גבוהה.

לצערו של אלישע לוי, אחד משחקניו החשובים ביותר נמצא בספק להתמודדות המסקרנת. מאור מליקסון, שסובל מרגישות בשריר הירך האחורי, ערך היום אימון קל בלבד, וכרגע לא ברור אם יוכל ליטול חלק במשחק החוץ מול המוליכה.

סימן שאלה נוסף מרחף מעל ראשו של אופיר דוידזאדה, שסובל גם הוא מרגישות בשריר הירך האחורי. המגן השמאלי צפוי מכל מקרה להיות בסגל של הפועל באר שבע, וקיים סיכוי טוב שגם יפתח בהרכב בסופו של דבר.

"זה משחק בעל משמעות, בעל הרבה עניין. זה מבחן עבורנו ואני רוצה שניראה טוב כפי שנראינו מול נתניה", אמר אלישע לוי לפני האימון. "קריית שמונה מוכיחה שהיא קבוצה טובה וגדולה, אבל מכבי תל אביב וגם הפועל באר שבע לא פחות טובות ממנה, אז אי אפשר להגדיר אותה כטובה בארץ".

"ניצחון במגרש הזה ייתן לנו הרבה בטחון", הוסיף מאמן האדומים, "ק"ש קבוצה מצוינת אבל גם אנחנו מצוינים. אנחנו יכולים לשחק אפילו טוב יותר מאשר המשחק מול נתניה. בחצי הראשון המשחק היה לגמרי בשליטה שלנו, אבל את החצי השני לא פתחנו טוב. בסך הכל, אהבתי מאוד את המשחק האחרון".