עזאם סובל משבר באף, 'זכה' ל-12 תפרים במצח

קשר ק"ש נפגע אחרי התנגשות ראשים עם אוגו. לוי: "אין סיבה שלא נלך עד הסוף". בכר: "אנחנו וב"ש בזכות במקומות האלה"

רועי זריהן  02.12.14 - 22:32
תחילת כתבה

הפועל קריית שמונה תסיים גם את המחזור ה-11 בפסגת טבלת ליגת העל, אבל לברק בכר יש גם סיבות לדאגה אחרי ה-1:1 עם הפועל באר שבע. עהאד עזאם פונה לבית החולים לאחר התנגשות ראשים עם ג'ון אוגו.

החשש הראשוני היה שהקשר הצעיר סובל משבר בארובת העין, אבל מאוחר יותר התברר כי מדובר בשבר באף "בלבד". בנוסף, עזאם 'זכה' ל-12 תפרים במצחו, והוא נמצא בספק למפגש מול מכבי חיפה בשבת.

במשחק עצמו, קריית שמונה חזרה מפיגור (בן ביטון כבש ראשון, רוג'רס קולה איזן מהנקודה הלבנה) ובכך הבטיחה כי המקום הראשון יהיה שלה גם בתום המחזור, אולם מכבי תל אביב תוכל לצמק את הפער מהפסגה לשתי נקודות בלבד. לאור העובדה שרק לפני כשבוע הפער בין ק"ש לאלופה עמד על 6 נקודות, בצפון לא יכולים להיות מרוצים יותר מדי מהתיקו עם סגנית האלופה.

"אפשר לומר שהתיקו משקף", סיכם ברק בכר. "במחצית השניה שלטנו, היינו יותר דומיננטים וחזרנו יפה, אבל החצי הראשון היה שלהם. חשבנו לשחק עם 4 קשרים ולשלוט, אבל זה לא עזר. החילוף עזר, אופיר מזרחי נכנס והוסיף המון. אני מאוד מרוצה מאיך שנראינו בחצי השני. אנחנו וב"ש בזכות במקומות האלה, שתי הקבוצות האלה טובות מאוד".

מנגד, באר שבע גם כן לא יכולה להיות מרוצה מדי, שכן במחצית הראשונה היא גילתה עליונות ברורה על המוליכה, והיתה צריכה להוביל יותר מ-0:1. למרות זאת, אלישע לוי, אחד שלא נוטה לצאת בהצהרות, הבהיר: "אנחנו צריכים להאמין ביכולת שלנו ללכת עד הסוף. הליגה תהיה צמודה עד הסוף, ואין סיבה שלא נלך עד הסוף. תמיד אנחנו משחקים בשביל לצנח, אבל התוצאה טובה. צריכים להמשיך לשמר יציבות ומומנטום".