ברדה וארבייטמן בספק למפגש עם הפועל חיפה

שני חלוצי ב"ש נפצעו מול ק"ש בחוץ ועלולים להיעדר בשבת. ביטון: "שטפנו את הדשא בחצי הראשון, מעצבן לא לנצח אחרי מחצית כזו"

רועי זריהן  03.12.14 - 09:20
תחילת כתבה

"המרוויחה הכי גדולה מהמשחק הזה היא מכבי תל אביב", כך סיכמו אנשי הפועל באר שבע את התיקו עם הפועל קריית שמונה בחוץ. בבירת הנגב היו מעודדים מהיכולת של השחקנים, בטח במחצית הראשונה, אבל מודעים היטב לעובדה כי חלוקת הנקודות משרתת בעיקר את האלופה בשנתיים האחרונות.

בן ביטון, כובש שער היתרון לזכות ב"ש, סיפר בסיום: "אני שמח מאוד על השער, כיף לכבוש, בטח שזה שער ראשון, אבל אני יוצא מאוכזב. אנחנו לא חותמים מראש על תיקו, אנחנו מספיק חזקים כדי לנצח בכל מגרש. בסופו של דבר התוצאה די משקפת. בחצי הראשון שטפנו את המגרש, מעצבן קצת לא לנצח אחרי מחצית כזו, אבל בסופו של דבר זו לא תוצאה רעה".

אחרי ה-1:1 אצל מוליכת ליגת העל, הפועל באר שבע תחל מחר (חמישי) בהכנות לקראת המשחק מול הפועל חיפה בשבת (19:30, וסרמיל). מי שעלולים להיעדר מההרכב של אלישע לוי הם אליניב ברדה ושלומי ארבייטמן - שלא סיימו את המשחק מול קריית שמונה. הקפטן הוחלף לאחר מתיחה בשריר הירך האחורי ואילו החלוץ ירד לספסל בשל מתיחה במפשעה. השניים יעברו בדיקות מקיפות יותר ביום רביעי, ורק לאחר מכן יידעו במועדון אם הם יוכלו ליטול חלק במפגש.

"מדובר באמת בחוסר מזל, אבל זה חלק מהמשחק", אמר גורם בבאר שבע בהתייחסו לפציעות של שני הסקוררים. עם זאת, לא כולם במועדון משדרים על אותו גל לגבי העניין. "אין שום קשר למזל. היום הכדורגל הוא סוג של מדע, אפשר למנוע את הפציעות האלה, או לפחות חלק גדול מהן, עם הכנה גופנית טובה יותר", אמר גורם אחר במועדון.