בן שמעון: "אם תילחמו כמו עד כה, ננצח שוב"

מכבי פ"ת תעבור גם את אשדוד בדרך למקום ה-4? גרזיצ'יץ' חוזר להרכב על חשבון קבהא

רועי זריהן  04.12.14 - 11:04
מי יעצור את מכבי פ"ת? (דני מרון)
מי יעצור את מכבי פ"ת? (דני מרון)
תחילת כתבה

חמישה מחזורים רצופים ללא הפסד, ניצחון בטדי במחזור הקודם וידיעה שנקודה אחת תספיק כדי לעלות למקום הרביעי בטבלה. אין ספק שהאווירה במכבי פתח תקווה לא רעה בכלל רגע לפני המשחק הערב במושבה מול אשדוד, אבל במועדון מבינים שגם זהירות היא גישה טובה.

"אשדוד קבוצה טובה מאוד שמגיעה למשחק הזה גם כן במומנטום חיובי, אבל אם תלחמו כמו שאתם נלחמים בתקופה האחרונה ותמשיכו לעשות את הדברים כמו שאתם עושים, אפשר לקחת גם מהמשחק הזה 3 נקודות", אמר המאמן רן בן שמעון לשחקנים שלו באסיפה אתמול.

בראיין גרזיצ'יץ', שריצה עונש הרחקה ונעדר בניצחון 2:3 על בית"ר ירושלים, חוזר הערב להרכב, ומי שיפנה את מקומו הוא מרוואן קבהא. שינוי נוסף ב-11 יהיה בעמדת הבלם, כאשר דדי בן דיין יקבל מנוחה. על חשבונו יפתח חגי גולדנברג, שיוצב במרכז ההגנה, בעוד דור אלו ישחק כמגן ימני.

בן שמעון, שהעדיף במשחקים האחרונים לתת לבן דיין וגולדנברג לשחק כבלמים, מוכיח את מה שהיה ברור כבר תקופה די ארוכה: איבן הרצג לא בתוכניות של המאמן והוא צפוי לעזוב בינואר. יחד איתו ייחתך גם קוסטדין האזורוב המאכזב, שעל רצונה של מכבי פתח תקוה לשחררו פורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט. גם הערב האזורוב לא יפתח בהרכב, כשרועי דיין וגיא מלמד ימשיכו לקבל את הקרדיט.

הרכב משוער: צחי גיגי; נאור פסר, עומר דנינו, דניאל דימוב, חגי גולדנברג, דור אלו; בראיין גרזיצ'יץ', יובל יעקובוביץ', יואכים מונונגה, גיא מלמד; רועי דיין.