הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אלי כהן: רוצה להחזיר את דוחא לימים של פעם

מאמן סכנין הטרי באימון הבכורה:"משהו בייחודיות של המועדון הלך לאיבוד. המטרה כרגע היא בעיקר ליצור יציבות"

תומר לוי
תומר לוי  08.12.14 - 14:38
יחזיר את הנחישות לסכנין? אלי כהן (אלן שיבר)
יחזיר את הנחישות לסכנין? אלי כהן (אלן שיבר)

גיא לוי אאוט, אלי כהן אין. המאמן החדש של בני סכנין הגיע היום (שני) לראשונה לאימון הקבוצה כדי לפתוח בקדנציה שלו במועדון. עם 11 נקודות, אחת בלבד מעל לקו האדום, בסכנין מקווים לצאת לדרך חדשה עם המאמן החדש, ובסופו של דבר גם להבטיח עוד עונה בליגת העל.

"היה לי פסק זמן לא קצר. יש התרגשות, אני שמח להצטרף לסכנין, מועדון חשוב מאוד לליגת העל", אמר אלי כהן, "כרגע לא מציבים מטרות רחוקות, המטרה היא ליצור יציבות וזה מה שהכרחי כרגע. יש לנו שחקנים טובים ובסיס טוב מאוד. אני מאמין שבעבודה קשה נשיג את התוצאות הדרושות".

"כהן נשאל לגבי חיזוק, וענה: "אני צריך ללמוד את הקבוצה, חלון ההעברות ההעברות בעוד שלושה שבועות. אני מכיר חלק מהשחקנים אבל לא לעומק, יש לי זמן ללמוד תוך כדי תנועה. אם אמצא לנכון שצריך להתחזק אז נדבר על זה. המטרה היא כרגע ליצור יציבות. חקבוצה עשתה משחקים טובים, אסבל יש נפילות גדולות. צריך יציבות ולשחק טוב יותר. אני רוצה להחזיר את דוחא לימים של פעם. אין 30 משחקים בעונה מול בית"ר, ומפגש אחד כזה לא מספיק. אני זוכר את הייחודיות של סכנין, הנחישות והמשפחתיות. משהו כנראה הלך לאיבוד וצריך להחזיר את זה".

"היה פה פעם מאמן שהיא חבר שלי, וגם הוא פוטר. הוא אמר לי שהמקום שהוא נהנה בו הכי הרבה זה סכנין", סיכם המאמן הטרי, "הרבה מאמנים עשו שנים יפות מאוד. לא צריך בכלל להכניס פה עניין פוליטי, אני שמח מאוד לעבוד בסכנין. בקיץ כמעט הייתי סגור, אבל בסוף היה פיצוץ. הפעם בכלל לא היתה בעיה במו"מ, אולי בגלל שהמשכנו מהפעם הקודמת".