בוזגלו: ''לא משדרים אותנו, זו בושה". גבאי ייעדר עוד חודש

המשחקים של המוליכות לא ישודר בשבת. הקשר הביע את דעתו בטוויטר. החמרה בפציעה של חלוץ ב"ש. ג'ון אוגו כבר מרגיש בבית בבירת הנגב: "ברור שאני רוצה לזכות באליפות עם באר שבע"

רועי זריהן  11.12.14 - 19:00
בוזגלו - מחאה ברשת
בוזגלו - מחאה ברשת
תחילת כתבה

הפועל באר שבע ממשיכה להיות אופטימית. אחרי שבוע נהדר, שכלל שתי רביעיות ותיקו מחמיא בקרית שמונה, סגנית האלופה תקווה להמשיך את המומנטום כשתפגוש בשבת את בני סכנין. המשחק לא ישודר בטלויזיה ובתגובה לכך - מאור בוזגלו צייץ את הדברים הבאים: ''אז את המשחק שלנו בשבת לא משדרים, גם לא את קרית שמונה. מה שאני חושב על זה אני אשמור לעצמי. את השאר אתן לכם להגיד. #בושה". אפשר להבין אותו לנוכח העובדה ששתי מוליכות הליגה לא ישודרו בשבת הזו.

בעניין אחר, הפועל באר שבע קיבלה היום בשורות רעות מאוד מבחינה מקצועית. דובב גבאי, שקרע לפני כחודש וחצי את שריר הירך האחורי, וצפוי היה לחזור בשבוע הקרוב, פתח את הצלקת והחמיר את הפציעה. משמעות הדבר שגבאי ייעדר לפחות חודש אחד נוסף מהמגרשים. הקשר הרומני אובידיו הובאן, שחטף מכה בקרסול, ערך אימון קל. הקשר צפוי לשחק בשבת.

ג'ון אוגו התאקלם בבירת הנגב
אחד השחקנים החשובים ביותר במערך של האדומים מבירת הנגב הוא ג'ון אוגו. הקשר מציג יכולת גבוהה מאוד, ונראה שהשידוך הצליח לשני הצדדים. "אני מרגיש נהדר", סיפר אוגו לאתר ערוץ הספורט. "אני מתחיל לחזור לכושר המשחק שלי וכרגע אני רוצה להמשיך לעבוד קשה ולעשות הכי טוב בשביל הקבוצה".

הניגרי הוסיף: "גם לפני שאני ואובידיו הובאן הגענו, באר שבע הייתה במקום השני, ככה שהיא קבוצה טובה. אנחנו הגענו בכדי לשפר, לגרום לכולם להיות גאים ולשמח את המשפחות שלנו. עכשיו אנחנו צריכים להתרכז במשחק הקרוב מול סכנין".

בנוסף, נראה שאוגו לא ממש מפחד מהמילה שאותה לא ממש אומרים בב"ש. "ברור שהחלום שלנו הוא לזכות באליפות, אבל את זה עושים במגרש ולא בדיבורים", קבע אוגו. "אנחנו צריכים להילחם בכל משחק ולנצח כמה, יש לכולנו עוד הרבה לאן להשתפר".

השחקן, שהגיע מאקדמיקה הפורטוגלית, ניתח גם את ההבדלים בין הליגות: "הרמה זהה, אבל כשמדובר על טקטיקה בפורטוגל שמים יותר דגש על החלק הזה. פרט לשלוש הגדולות (פורטו, בנפיקה וספורטינג) אין הבדלים ברמה בין הליגות". ומה עם עברית? "אני עדיין מנסה ללמוד, זאת שפה קשה", אומר אוגו. "אני רוצה להגיד לשחקנים, לצוות המקצועי, לאנשים כאן ולאוהדים תודה רבה, אני מרגיש כאן בבית. 'תודה רבה' אני כבר יודע להגיד בעברית".