עזרו לסטנוייביץ': ורד, על הספסל או בהרכב?

מאמן מכבי חיפה מתלבט בין הקשר לאבוחצירה בדרבי. מיצ'ל צפוי לפתוח

תומר לוי
תומר לוי  13.12.14 - 14:34
מה לדעתכם מריך לעשות? עידן ורד (אלן שיבר)
מה לדעתכם מריך לעשות? עידן ורד (אלן שיבר)
תחילת כתבה

 אחרי שהפסידה לקרית שמונה במחזור האחרון והמומנטום מעט נעצר, מכבי חיפה רוצה להתאושש, ואם כבר להתאושש - אז בדרבי. הירוקים יתארחו אצל היריבה העירונית המושבעת, הפועל חיפה, וינסו לחזור למסלול הניצחונות.

מהאימונים האחרונים נראה שאלכסנדר סטנוייביץ' מתלבט אם להעלות בהרכב הראשון את עידון ורד או שמעון אבוחצירה. ההתלבטות נובעת מכיוון שעידן ורד נמצא בכושר טוב מאוד ואף כבש בשלושת המשחקים האחרונים כשנכנס כמחליף, אך כל פעם שהוא נכנס הוא עשה שינוי והמאמן מתלבט אם לא להשאיר אותו על הספסל בשל כך ולהשתמש בו כאס נמצח.

שינוי נוסף שמסתמן: מיצ'ל צפוי לפתוח בהרכב על חשבונו של קובי מויאל הפצוע. מויאל אומנם מתאמן, אך לא יכול להיכנס למגע בשל המכה שספג בעצם הבריח. רובן ראיוס ימתין על הספסל וינסה לנצל את אחת ההזדמנויות האחרונות שנשארו לו במכבי חיפה.

"הקהל ייתן לנו הרגשה ביתית, זה קרב עם הרבה יוקרה והזדמנות טובה בשבילנו להחזיר לקהל על העידוד המדהים מתחילת השנה", אמר אחד השחקנים בקבוצה, "לא בטוח שהקהל ימשיך לתמוך ככה אם לא ננצח".

כ-17,000 אוהדים של מכבי חיפה אמורים לתמוך בקבוצה ביום ראשון. המספר עוד יגדל, כרגע אין עדיין פתרון לנושא היציע הצפוני, שם אמורים לשבת יחדיו אוהדים של מכבי והפועל.

ההרכב המשוער: ולדימיר סטויקוביץ, אייל משומר, אוראל דגני, אדין צוצאליץ', טאלב טוואטחה, ג'אבר עטאא, מיצ'ל, חן עזרא, יוסי בניון, עידן ורד (שמעון אבוחצירא), וויאם עמאשה.