הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לוי: "זה משחק שאנחנו נצטרך למחוק מהזיכרון"

מאמן ב"ש לאחר ה-2:0 לסכנין: "משחק חלש מאוד שלנו. איבדנו ריכוז ועשינו הכל הפוך". אלי כהן: "כיף לחזור ולנצח, כל הקרדיט לשחקנים"

רועי זריהן  13.12.14 - 21:12

הפועל באר שבע עשתה השנה כמה דברים מדהימים, והציגה כדורגל מצויין, אבל רגע לפני סיום המחזור הראשון השחקנים של אלישע לוי לקו בתסמונת "אווירת סוף קורס", והובכו 2:0 על ידי בני סכנין. הדרומיים נראו כמו צל חיוור של עצמם כשמנגד, סכנין להטה והייתה יכולה לנצח בהפרש גדול יותר.

"זה משחק שאנחנו צריכים למחוק מהזיכרון שלנו", אמר בסיום אלישע לוי והוסיף: "לא בעטנו למסגרת, לא היינו מסוכנים ומהצד השני היינו חשופים למתפרצות, משחק חלש מאוד שלנו. בשבוע שעבר עשינו תוצאה מצויינת והנה, לא חלפו כמה ימים, והיום איבדנו את הריכוז ועשינו הכל הפוך. מחר יהיה יום חדש וזה הכדורגל. הכל צמוד וצפוף והכי חשוב מבחינתנו זה לקחת את הנקודות.

עם סיום הסיבוב הראשון, ב"ש ממוקמת במקום ה-3 בטבלה, וככל שחודש ינואר מתקרב, כך גם גוברות השמועות לגביי חיזוק פוטנצילאי. "אין לנו שליטה על הפירסומים", אמר מאמן ב"ש. "אמרתי כבר בלא מעט הזדמנויות שיש לנו סגל טוב. אנחנו צריכים להביא חיזוק נקודתי, נשב עם אלונה ברקת ונחליט איך לפעול בחלון העברות".

בצד המנצח בדוחא, עמד אלי כהן שרק בשבוע שעבר מונה למאמן בני סכנין. כהן קיבל משימה לא פשוטה: להוציא את סכנין מהתחתית הבוערת, כשכבר במשחק הפתיחה שלו חיכתה לו סגנית האלופה. אבל נציגת המגזר לא נבהלה והוכיחה לכולם שהיא לא שייכת לתחתית. "התוצאה הייתה צריכה להיות הרבה יותר גבוהה", אמר מאמן סכנין בסיום. "צריך לתת את כל הקרדיט לשחקנים, מאמן יכול לשנות מעט מאוד דברים תוך שבוע אחד. השינוי הגדול שכן ראינו היום היה בגישה של השחקנים. המטרה שלי היא להחזיר את רוח הלחימה והעקשנות של סכנין. אני לא מדבר כרגע על יעדים רחוקים, מה שחשוב עכשיו זה לייצב את היכולת ולהשיג תוצאות חיוביות".

בדקה ה-17 מחמוד קנדיל הוחלף בעקבות חשש לשבר באצבע, לבדיקות. במקומו של השוער הראשון נכנס רן קדוש ובמעודון היו מרוצים מהיכולת שהפגין בשער {תומר לוי}.