שטיין: לא צריך לשמוח בתיקו. מצד שני, זו ק"ש

שחקנה של עכו קבע 2:2 אצל המוליכה אבל מחכה בעיקר להפועל חיפה: "יש לנו משחק על החיים"

תומר לוי
תומר לוי  14.12.14 - 09:13
תחילת כתבה

קשה להאמין שמישהו הימר שהפועל עכו תחזור מזה. הקבוצה של אלון חרזי פיגרה 2:0 בקרית שמונה, אבל הדהימה את המוליכה עם שני שערים שכפו שיוויון. חמדי סליחי ורז שטיין הכניעו את גיא חיימוב ולקחו נקודה יקרה בתחתית, כאשר בקלות הערב בצפון היה יכול להפוך לקאמבק מהסרטים, אחרי הזדמנות נהדרת של יובל אבידור.

בעכו ישנה, מן הסתם, שביעות רצון מהתיקו הבלתי צפוי הזה. בקבוצה שפעו מחמאות לסליחי ושטיין הכובשים, כמו גם לאמיר אבו ניל, יובל אבידור, שניר משען ועדי קונסטנטינוס, שהציגו יכולת טובה. ''אין ספק שקרית שמונה קבוצה מצוינת ובעיקר כשהיא מובילה עליך 0:2 ועוד בבית, אבל אני בן אדם מאמין שאף פעם לא נשבר", אמר רז שטיין, "גם הקבוצה שלנו אף פעם לא נשברת. עשינו הכל כדי לחזור ואני שמח שעשינו את זה''.

''זה עדיין תיקו ולא צריכים להיות שמחים עם תיקו, אבל צריך לזכור שקרית שמונה מוליכת הטבלה", הוסיף כובש שער השיוויון, "יותר חשוב, יש לנו מאבק על החיים מול הפועל חיפה בשבוע הבא ואנחנו חייבים להתכונן אליו. חיכיתי להזדמנות שלי בסבלנות. לא אשקר, היו לי ימים קשים אבל אני לא נשבר אף פעם".

לגבי התוצאות במגרש הביתי, לעומת משחקי החוץ, אמר שטיין: "זו אחת הבעיות, אנחנו לא מנצחים בבית אבל אני בטוח שניתן הכל מול הפועל חיפה. באמת שיש לנו בעיה בבית ואני מקווה שהיא תיפתר, אנחנו לא חושבים רחוק, יש לנו מלחמת עולם בשבוע הבא ואני מקווה שנעשה תוצאה טובה".

המגן השמאלי אורי כהן, שהיה שחקן הרכב בפתיחת העונה, יעזוב את הפועל עכו וככל הנראה יחזור להפועל תל לאביב. גם אמיר האדז'יץ' עשוי לעזוב, כאשר בסכום שייכנס עכו תנסה לצרף שחקנים חדשים. לקבוצה יש עדיין חוב לבקרה אותו היא צריכה לשלם, ועומד על מאות אלפי שקלים. מחר יעמוד אלי זיזוב לוועדת משמעת בעקבות התקרית עם המאמן אלון חרזי באימון. הקשר ייקנס ככל הנראה בשתיים או שלוש משכורות וישוחרר. זיזוב מחזיק בחוזה עד לסיום העונה, ועכו תצטרף לשלם לו את שארית שכרו.