נתניה נלחמת באלימות: תלונה הוגשה נגד אוהד

המשטרה חוקרת זריקת כוס לעבר מנשה משיח. וגם: דרמה באימון היום

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  18.12.14 - 18:15
אוהד אחד הרס לשאר (אלן שיבר)
אוהד אחד הרס לשאר (אלן שיבר)
תחילת כתבה

אירוע חמור קרה בסיום המשחק בין מכבי נתניה למ.ס אשדוד בשבוע שעבר: אוהד הצהובים זרק כוס לעבר השופט בהתמודדות, מנשה משיח. בתגובה, בהנהלת העולה החדשה החליטו להגיש תלונה כנגד אותו אוהד במשטרת נתניה, שפתחה בחקירה. "נפעל בכל האמצעים העומדים לרשותנו במישור הפלילי והאזרחי כנגד מי שיפר את הסדר", אמר מנכ"ל המועדון עו"ד רועי דניאל. "לא ניתן שיגרמו נזק למועדון ויהרסו את החוויה לשאר האוהדים".

וגם דרמה הייתה באימון היום: עמרי קנדה הוזעק לביתו על ידי אשתו, שחשבה שניסו לפרוץ לבית, אך בסופו של דבר העניין התברר כאזעקת שווא. קנדה נסע לביתו, מלווה במנהל הקבוצה, והצטרף בהמשך מחדש לאימון, כשכבר היה באמצע.

בנושא אחר. יוסי מזרחי לא אהב את השיחה שהתנהלה אתמול בין השחקנים לגבי הרצון לשבות החל מהראשון בינואר, אם לא ישולמו להם החובות ואם לא יקבלו הבטחה לכספים עתידיים שמגיעים להם מתוקף חוזיהם. מזרחי נשמע אומר בכעס: "חדר ההלבשה שלנו נהיה כנסת ישראל, כל היום יש שם דיונים והצבעות".

מזרחי, שכמו יתר השחקנים, לא קיבל שכר, ביקש להרגיע את המערכת לקראת המשחק בשבת מול הפועל ת"א. בקבוצה שלחו אתמול הודעה מצידו של הקפטן ערן לוי שטען כי לא מתכוננת שביתה, אך בתוך חדר ההלבשה שחקנים סיפרו כי הם מתחילים לאבד את הסבלנות. כמה מהם הודיעו שמתוכננת תביעה ייצוגית נגד הבקרה התקציבית והעומד בראשה, עופר אורליצקי.

יו"ר הבקרה אמר הבוקר: "שחקני נתניה יכולים לתבוע, אין לי בעיה עם זה, אבל הם צריכים לדעת שאנחנו עושים הכל כדי שכל מה שחייבים להם ישולם. אני נמצא בהתכתבויות עם הבנק בלונדון ממנו נלקחה הערבות של אלי שגב ויודע שהכסף הזה יגיע אם שגב לא יעביר את הכספים שהבטיח. בקרוב ייכנס כסף מהעירייה וכנראה שגם יימכר לארי קאיודה שיכניס לא מעט. השחקנים יכולים להיות רגועים, בטח בכל הקשור לכספים שחייבים להם עד כה". אורליצקי הודיע כי אלי שגב הבטיח להעביר לו 300 אלף שקלים עד לסוף השבוע.

במישור המקצועי המאמן יוסי מזרחי עשוי לבצע מספר שינויים בהרכב שסיים בתיקו מאופס מול מ.ס אשדוד. עידן שריקי ואנס דאבור אמורים לרדת לספסל בעוד דיא סבע יפתח בוודאות וישנה התלבטות בין עמית בן שושן לרן רול.

קפטן מכבי נתניה, ערן לוי, התראיין לאתר הרשמי: "נכון שאנחנו מוטרדים מהעיכוב בשכר ובעיקר מחוסר וודאות סביב הקבוצה, אבל אנחנו גם יודעם שבמועדון עושים הכל כדי להסדיר את הכספים שמגיעים לשחקנים ולא רק להם. כל העובדים במועדון ממשיכים לעשות את עבודתם נאמנה למרות העיכוב בתשלום. אנחנו מקצוענים, נמשיך לעבוד על המגרש, להגיע לאימונים, לתת 200 אחוזים ולעשות את הכל כדי שהקבוצה תצליח. לא ניתן לדברים להפריע לנו על הדשא".